KATEGORİLER
Kripto Al Sat


iPhone Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor Çözümü

iOS işletim sistemi günümüzde özellikle Apple marka telefonların tamamında yer almaktadır. Bu işletim sistemi hem hızı hem de gösterdiği performansı sebebiyle kullanıcılar tarafından fazlasıyla seviliyor. Her ne kadar durum böyle olsa da söz konusu telefonların bilgisayara bağlantı durumları ne yazık ki bir hayli zordur. Bazı kullanıcılar da bu zorluğa rağmen cihazı bilgisayara bağlayıp, bağlantıyı sağladıktan sonra fotoğraflarını görüntülemeye çalışıyor. Bu görüntüleme süreci esnasında hiç beklenmedik bir anda fotoğraflar bilgisayarda görünmüyor sorunu ortaya çıkabiliyor. iPhone Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor sorunuyla karşılaştığınızda uygulayabileceğiniz birçok çözüm yöntemi bulunuyor. Bu yöntemler oldukça fazla olmasının yanı sıra sizi kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Bkz: iPhone (iOS) Gereksiz Dosyaları Silme Nasıl Yapılır?

iPhone Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor Çözüm Yöntemi

iPhone Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor sorunuyla karşılaştığınızda yapacağınız işlemler aşağıda liste halinde sizlerle paylaşılmıştır.

  • “AnyTrans” adlı programı bilgisayarınıza indirin ve kurulumu gerçekleştirin.
  • iPhone cihazınızı Lightning kablosu aracılığıyla bilgisayara bağlayın.
  • Tüm onayları gerçekleştirin.
  • “Photos” kategorisini açın.
  • “Albüm” seçimini gerçekleştirin.
  • İşlem tamamlanmıştır.

Birçok kişi söz konusu işlem adımlarına baktığında ne yazık ki fazlasıyla zor olduğunu düşünüyor ve işlemleri yarıda bırakıyor. Biz de bu konuda detaylı açıklamaları yapıyoruz.

1- AnyTrans Adlı Programı İndirin.

iTunes yazılımını iPhone kullanan birçok kişi duymuştur. Bu programa bir alternatif olduğunu biliyor muydunuz? Evet AnyTrans adlı uygulama iTunes adlı programın yerine geçebilen nadir uygulamalardan biridir. Bu sebeple eğer ki iPhone Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor hatasıyla karşılaşıyorsanız işinize fazlasıyla yarayacaktır.

2- iPhone Cihazınızı Lightning Kablosuyla Bilgisayarınıza Bağlayın.

AnyTrans adlı programı bilgisayara kurduktan sonra cihazınızın bilgisayarla bağlantısını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu bağlantıyı ise tamamıyla orijinal kablo yardımıyla yapmalısınız. Tabii ki orijinal olmayan bir kabloyla da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ancak bağlantınız sağlıklı olmayabilir.

3- “Photos” Kategorisini Açın.

AnyTrans programında karşınıza birçok onay çıkacaktır. Bu onayların tamamını gerçekleştirin. İlgili uygulama kısa süre içerisinde telefonunuzla alakalı bağlantıyı kuracaktır. Bir sonraki süreçte ise dosyalar gösterildiğinde fotoğrafları görüntülemek için “Photos” klasörüne giriş yapmanız gerekiyor. Bu kategoriye girdiğinizde telefonunuzda yer alan tüm fotoğraflar doğrudan karşınıza çıkacaktır. Birçok kullanıcı da sorunun bu şekilde çözümünün mümkün olduğunu görüyor.

Bu içeriğimizde işlem adımlarının özetlenmiş halini en ince ayrıntısına kadar sizlerle paylaştık. iPhone Fotoğraflar Bilgisayarda Görünmüyor sorununu da rahatlıkla çözebileceksiniz.

İçerik
Apple Hesabı Silme Nasıl Yapılır?

Apple Hesabı Silme, son zamanlarda iOS kullanıcıları tarafından merak edilen konuların başında geliyor. Birçok kullanıcı1

3 dk. 18 Okundu
İçerik
Xiaomi Arayan Kayıtlı Olduğu Halde Görünmüyor Hatası ve Çözümü

Xiaomi Arayan Kayıtlı Olduğu Halde Görünmüyor Hatası ve Çözümü , telefonlar son zamanlarda gerek fiyatı1

2 dk. 11667 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy M21 Modeli İncelemesi

Samsung Galaxy M21 modeli 2020 yılında piyasaya sürüldü. 159 x 75,1 x 8,9 mm ölçülerinde1

5 dk. 27 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al