KATEGORİLER

Microsoft Office Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Büyük küçük, genç yaşlı herkes tarafından bilinen ve mutlaka kullanılan Microsoft Office bildiğiniz üzere ücretli bir programdır. Peki, Microsoft Office Ücretsiz Nasıl Kullanılır? Biz bugün sizler için bir rehber hazırladık. Hazırladığımız rehberi inceleyerek siz de konuyla alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzun yıllardır hayatımızda yer alan Microsoft Office hem öğrenciler hem de iş hayatında çalışma gösteren kişiler için önemli bir programdır. İşte, Microsoft Office Ücretsiz Kullanmanın yolları…

Word, Excel, Powerpoint, Onenot gibi ofis programlarını sıklıkla kullanıyorsanız eğer bu programları kesintisiz kullanmak için her yıl 500 TL civarı ödeme yapmanız gerekiyor. Bu tutar, başta öğrenciler olmak üzere çoğu kişi için fazla meblağda olmaktadır. Bu programları tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Okumaya devam edin.

Microsoft Office Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Microsoft Office programı ücretli bir program olduğu için çoğu kişi programı abonelik satın alarak kullanmaktadır. Lakin elbette her programda olduğu gibi bu programı da ücretsiz olarak kullanabilmenin yolları olmaktadır. Biz bu yollardan sizlere bahsetmek istiyoruz. Okumaya devam ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Hazırladığımız rehberi okuyarak siz de Microsoft Office ücretsiz kullanma aşamalarını öğrenebilirsiniz.

22 8

Eğitim Kampanyası İle Ücretsiz Kullanma

Microsoft Office ücretsiz kullanabilmek için öncelikle Office 365 sitesini ziyaret edin. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan kutuya öğrenci e-postanızı girin. E-postanızı girdikten sonra aşağıda bulunan Get Started kısmına tıklayın. Bu işlemleri tamamladıktan sonra e-posta adresinize gelen doğrulama postasını onaylayın. Artık Office programlarını ücretsiz kullanmaya hazırsınız. Eğer, sizin de belli başlı eğitim kurumlarıyla anlaşmanız varsa Office programlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu yöntemin yalnızca üniversiteler için geçerli olduğunu şimdiden belirtmemizde fayda var.

Web Office İle Ücretsiz Kullanma

Microsoft Office 365 internet sitesine giriş yapın. Daha sonra kendinize ait olan e-posta adresiniz ile siteye giriş yapın. Ücretsiz Web Office kısmına tıklayın. Artık tüm Office programlarını ücretsiz kullanmaya hazırsınız. İster telefon, ister bilgisayar isterseniz de tablet üzerinden Web Office ye giriş yaparak siz de Microsoft Office programlarını ücretsiz kullanabilirsiniz.

Deneme Sürümü İle Ücretsiz Kullanma

Bildiğiniz üzere Microsoft Office programlarının 1 aylık ücretsiz deneme sürümü bulunmaktadır. Deneme sürümünü kullanabilmek için Office 365 sitesine giriş yapın. Ekranda yer alan 1 ay süre ile ücretsiz deneyin kısmına tıklayın. Kendinize ait olan e-posta adresinizle siteye giriş yapın. Artık Microsoft Office programlarını 1 ay boyunca ücretsiz kullanmaya hazırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Windows 10 Uzak Bağlantı Engelleme Nasıl Yapılır?

Mobil Uygulamalar İle Ücretsiz Kullanma

Microsoft Office Mobil Uygulamasını indirdiğiniz zaman kendi e-posta adresinizi kullanarak hesabınıza giriş yapın. Artık programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Microsoft Office uygulamalarının mobil uygulamaları akıllı telefonlar üzerinden ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Yani eğer Android veya iPhone akıllı telefonlara sahipseniz Microsoft Office uygulamasını telefonunuza indirerek siz de kendi hesabınızla giriş yapıp programı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İçerik
Sanal Gerçeklik Sayesinde Yapabileceğiniz 10 Şey!

Sanal gerçeklik her anlamayla gittikçe hayatımızın içine yerleşen bir kavram olmaya devam ediyor. Fiziksel olarak1

5 dk. 6566 Okundu
İçerik
Polarr Uygulaması Nedir?

Polarr Uygulaması Nedir? başarılı bir fotoğraf düzenleyici arayanların tercih ettiği uygulamalardan biridir. Google Play Store’da1

4 dk. 4 Okundu
İçerik
Google’dan Android’e Hesap Güvenliği İçin Adım

Google’dan Android’e Hesap Güvenliği İçin Adım , Android cihazlar için hesap güvenliğini güvence altına alabilmek1

4 dk. 23 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.