KATEGORİLER

Jahrein Ahmet 2023 Milletvekili Adayı Olacağını Duyurdu!

Türkiye’nin eski twitch yayıncılarından bilinen Jahrein, 2023 seçimleride milletvekilir adayı olacağını resmi olarak duyurdu.

jahrein
Ahmet “Jahrein” Sonuç 2023 Milletvekili Adayı

Ahmet “Jahrein” Kimdir?

1988 İstanbul doğumlu olan Jahrein, Almanya’daki üniversite ardından Polonya’ya yerleşmiş ve bir süre burada kalmıştı yaşamını devam ettirmişti. Youtube yayıncılığının popüler olmaya başladığı dönemlerde önce Youtube’a ardından da Twitch’e içerik üretmeye başlayan Jahrein, bir süredir Twitch uygulamasının Türkiye’de önde gelen fazla izleyiciye ulaşan hesapları arasında yer almaktadır.

Milletvekili olacağını açıkladığı yayınınında bilgiler.

Milletvekili adayı ahmet jahrein

Twitch’te yaptığı oyun ve politik, siyasi yayınlarıyla ünlü olan Jahrein, 2023 seçimlerinde milletvekili adayı olacağını duyurdu. Bunun yanında neler yapacağını ve hedeflerini de belirtti.

Son haftalarda resmi Twitter hesabında yaptığı paylaşımlar ile siyasi konularda fikirlerini belirtmişti. Böyle bir adım atacağı beklense bile bu haber tüm sosyal medyada büyük bir etki yarattı.

Nedir
E-Faturaya Nasıl Geçilir?

İnternet’ in yaygın kullanımıyla beraber temassız ticaret, e-Fatura gibi kavramlar da hayatımıza girdi.  E- Fatura nedir,1

3 dk. 18211 Okundu
Nedir
Doktorlar Günü Nedir? Nasıl Ortaya Çıktı?

O günü, bu günü derken mis gibi Doktorlar Günü de var. Emeği geçenlere şükranlarımızı sunarız.1

3 dk. 18268 Okundu
İçerik
Survivor 2021 Yarışmacılarını Daha Yakından Tanıyalım

Survivor 2021 yarışmacıları kıyasıya mücadele ederken gözümüzü onlardan ayıramıyoruz. Her yıl aynı heyecanla izlediğimiz Survivor1

5 dk. 5298 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.