Ana Sayfa Oyun GTA V GTA5 Online Ban Sebepleri Nelerdir?

GTA5 Online Ban Sebepleri Nelerdir?

GTA5-Ban-Sebepleri
GTA5-Ban-Sebepleri

Grand Theft Auto 5, son zamanlarda oyun sektörünün miladı olarak nitelendirilebilir. Los Santos bölgesinde 4 farklı karakterin hayatını canlandırırken kendinizi adeta bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Bu oyunun hikaye modunu bitirdikten sonra artık online moda geçtiğinizde oyunun haz seviyesi her geçen gün artacak, dostlarınızla mükemmel vakit geçirebileceksiniz. Her ne kadar böyle olsa da online mod içerisindeki ban sistemi birçok oyuncuyu rahatsız ediyor. Bilmeden yapılan bir hatadan dolayı atılan rastgele banlar ne yazık ki oyundan soğumanıza bile sebep olabilir. Bu içeriğimizde GTA 5 Online Ban Sebepleri hakkında bilgiler vereceğiz.

GTA 5 Ban Sistemi ve Ban Süreleri

GTA 5 Online içerisinde oyuncuların oyunun işleyişine yaptığı müdahalelerden dolayı Rockstar Games tarafından caydırıcı ban süreleri belirlenmiştir. GTA5 ban süreleri 2 hafta ile başlayıp sınırsız zamanlıya kadar devam edebiliyor.

GTA5 Online Ban Sebepleri

GTA5’te atılan haksız banlardan dolayı aslında ban sebeplerinden bahsetmek ne kadar doğru olacak tahmin edemiyoruz ancak deneyimlere göre Rockstar Games tarafından affedilmeyen hatalar aşağıda belirtilmiştir.

  1. GTA5 Online Türkçe yama kurulumu,
  2. Para hilesi yapılması,
  3. Chat kısmında küfür edilmesi,
  4. Başka bir oyuncu tarafından bilinçli olarak para atılması,
  5. Mod yüklemek,
  6. Oyun açıklarını kullanmak,
  7. Kıyafet buglarını uygulamak ban sebebidir.
İlginizi Çekebilir:  GTA 5 Uçak Satın Aldım Gelmedi Hatası Çözümü

GTA 5 Perma Ban Kaldırma 2020

GTA5 kalıcı ban kaldırma ne yazık ki mümkün değildir. Rockstar Games bu konuda hiçbir şekilde oyuncuları affetmiyor. İnternette ban kaldırmak adına paralı işlem yapan kişilere kesinlikle güvenmemeli, herhangi bir ücret ödememelisiniz. Bu tür yollara başvurmak yerine direkt olarak yeni bir Steam hesabı açıp tekrardan oyun satın almanız daha mantıklı olacaktır.

Bkz: GTA 5 Uçak Satın Aldım Gelmedi Hatası Çözümü

Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz