KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Freelancer Siteleri (Yerli ve Yabancı 5 Site)

Her geçen gün evden çalışma olanakların daha fazla gelişim göstermesiyle birlikte insanlar ofis ortamlarından daha fazla uzaklaşarak internetten para kazanma sitelerine ilgi duymaya başladı. Bu ilginin artması sebebiyle aynı doğrultuda freelancer siteleri de artışa geçti. Hem evinizde kalıp hem de ev ekonominize katkı sağlamak istiyorsanız kişisel becerileriniz doğrultusunda iş seçimi yapabileceğiniz söz konusu siteleri değerlendirebilirsiniz. Biz de bu içeriğimizde her kesime hitap eden internet sitelerini sizlerle paylaşarak kendinize çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olacağız.

1- Fiverr (Yabancı)

Her zaman olduğu gibi freelancer siteleri arasında yine en popüleri “Fiverr” adlı internet sitesidir. Bu site dünyanın dört bir yanından birçok kişiye iş olanağı sunarak kullanıcıların para kazanmasına yardımcı oluyor. Bir nevi sanal pazar olarak düşünebilirsiniz. Her kullanıcı yeteneklerini açık açık anlattığı CV hazırlıyor ve kişisel dükkanını açıyor. İşverenler sattığınız ürünleri inceleyerek sattığınız ürünleri alıyor. Bu olanakların tamamından yararlanmak için ilgili internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Fiverr internet sitesine giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2- Freelancer (Yabancı)

İnternet sitesinin adından da belli olduğu gibi bu site tamamıyla evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin kullanacağı sanal platform olarak oluşturulmuştur. Bu site aslında Fiverr mantığına sahip olsa da kullanıcıların kendisi için herhangi bir ürün listelemesine olanak tanımıyor. Hâl böyle olunca ilgili platformdan para kazanmak için iş ilanlarıyla doğrudan iletişim kurmanız ve alıcıyı ikna etmeniz gerekiyor.

Freelancer internet sitesine giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3- Flexjobs (Yabancı)

Flexjobs, dünya üzerinde 300 milyondan fazla kişinin tercih ettiği freelancer siteleri arasından sadece biridir. Bu platformda yine diğerlerinde olduğu gibi iş verenler iş ilanı açıyor ve siz de ilgili ilanlarla ilgilendiğinizi söyleyerek işvereni becerilerinizle etkilemeye çalışıyorsunuz. Hem de Türkiye’ye kolay para çekim olanağı sunmasından dolayı ülkemizde birçok kişi internetten para kazanma siteleri arasından bu siteyi daha fazla tercih ediyor.

Flexjob internet sitesine giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4- Aquent (Yabancı)

Freelancer siteleri arasından listemizin son yabancı platformu olarak Aquent adlı platformdan bahsedelim. Bu platform kendi alanında kullanıcılarına en iyi olanakları sunduğu için global pazarda birçok ödül de kazanmış. Bu sebeple de platform internetten para kazanmak isteyenlerin tamamını özenle seçiyor. Kısacası buraya yapacağınız üyelik başvurularının kabul edilmeme olanağının olmadığını söyleyebiliriz.

Aquent internet sitesine giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5- Bionluk

Freelancer Siteleri Yerli ve Yabanci 2
freelancer siteleri

Türkiye’nin ilk freelancer siteleri arasında yer alan Bionluk, yeteneğiniz ne olursa olsun kendinize göre iş bulabileceğiniz bir sitedir. Bu site içerisinde örneğin; “Ben, internet sitesi kurabilirim.” başlıklı ilanlar oluşturarak işverenlerin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabiliyorsunuz. Hem kazandığınız parayı çekme olanağının kolay olması hem de günümüzde birçok kişinin ilgili platformu kullanıyor olması sizleri evden para kazanma konusunda avantajlı hale getirecektir.

Bionluk internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde hem dünyada hem de ülkemizde aktif olarak hizmet vermeye devam eden freelancer siteleri ile ilgili öneriler sunarak ek gelir elde etme yolunda atabileceğiniz adımları sizlerle en detaylı haliyle sizlerle paylaştık.

İçerik
DGS Endüstri Mühendisliği 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021-2022

DGS Endüstri Mühendisliği 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler, birçok öğrenci tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Her öğrenci1

3 dk. 348 Okundu
İçerik
Mobil Oyuncu Telefonu Asus ROG Phone 5

Mobil Oyuncu Telefonu Asus ROG Phone 5 Asus’un mobil oyuncular için geliştirmiş olduğu telefonları olan1

5 dk. 14 Okundu
İçerik
Huawei P Smart S

Huawei P Smart S .Akıllı teknolojilerde dünya devi olmaya aday olan Huawei 2020 yılında P1

5 dk. 28 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al