KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Fotoğraf Netleştirme Uygulamaları (2021)

Photoshop CS 1.6 gibi fotoğraf düzenleme programları günlük hayatınızda gerçekleştirmeniz gereken birçok işlemi basit yollarla uygulamanıza yardımcı olmaktadır. Her ne kadar bu program işlemleri gerçekleştirmeye izin veriyor olsa da kullanım kolaylığı açısından beklenen performansı veremiyor. Profesyonel bir program olduğu için içerisinde birden fazla ayar barındırıyor ve bu ayarları çözümlemek herkes için zor oluyor. Biz de tam olarak bu noktada kullanım açısından basit, anlık işlem gerçekleştirmeye izin veren fotoğraf netleştirme uygulamaları hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bu liste içerisinde yer alan tüm programlar ücretsiz olmakla beraber günümüzde popülerliğini halen daha devam ettirmektedir.

Bkz: Programsız Arka Plan Silme Nasıl Yapılır?

Fotoğraf Netleştirme Uygulamaları İşe Yarıyor Mu?

Bilgisayar kullanmayı sevmeyen, günlük işlemlerini sahip olduğu telefonlarla kolayca gerçekleştiren kişilerin özellikle fotoğraf netleştirme programlarının işe yarayıp yaramadığını merak ettiğini görüyoruz. Bu uygulamalar gelişen teknoloji sayesinde bilgisayarda yapılabilecek birçok işlemin kolaylıkla telefon aracılığıyla gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

1- PicsArt

PicsArt, özellikle tüm uygulama indirme mağazalarında yer aldığı gibi fotoğraf netleştirme uygulamaları arasında en performanslı olanlardan biridir. Her işlemi efektler aracılığıyla gerçekleştirirken, fotoğrafın bulanık olması ve buna benzer durumlara söz konusu uygulamayı kullanarak rahatlıkla çözüm bulabiliyorsunuz. Bu programda fotoğraf netleştirmek adına yapabileceğiniz ayarlar aşağıda verilmiştir.

  • Keskinlik Ayarlama
  • Parlaklık Ayarlama
  • Bulanıklık Ayarlama

Bu üç ayar zaten net olmayan bir fotoğrafın netleştirilme işleminde sizlere en iyi yardımı sunacaktır.

2- VSCO

VSCO, yıllardır akıllı telefon kullanıcılarının fotoğraf netleştirme uygulamaları arasında tercih ettiğidir. Bu program aracılığıyla PicsArt’ta olduğu gibi fotoğrafa farklı efektler uygulayabilir, uyguladığınız efektler sayesinde fotoğrafınızı mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Hem kullanımının ücretsiz olması, hem de tüm uygulama mağazalarında sunulması insanların bu uygulamayı tercih etmesinde en önemli etkenler arasında yer alıyor.

3- SnapSeed

Bir işi Google yapmışsa o iş mükemmeldir diyebiliriz. Google tarafından sunulan SnapSeed uygulaması tamamıyla ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu sebeple siz de ilgili uygulamayı telefonunuza indirerek net olmayan fotoğraflarınızı netleştirebilirsiniz. Hepsini bir kenara bıraktığımızda söz konusu fotoğrafın oldukça kaliteli olması için değişik efektleri kullanabilirsiniz. AppStore ve Google Play Store gibi mağazalarda bu uygulama tamamıyla ücretsiz olarak sunulmaktadır.

4- Hipstamatic

iOS ve Android gibi işletim sistemlerinin sahip olduğu mağazaların içerisinde ücretsiz olarak sunulan Hipstamatic uygulaması birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulamayı kullanmak için yapacağınız tek şey indirmeyi gerçekleştirmek ve uygulamayı kurmaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra birçok efekte ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz.

5- Vimeo

Bir akıllı telefondan çekilen herhangi bir fotoğrafın ya da videonun bulanık olması netleştirme ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Bu sebeple siz de videolarınızı ve fotoğraflarınızı netleştirmek için söz konusu programlar arasında yer alan Vimeo’yu kullanabilirsiniz.

Bu içeriğimizde fotoğraf netleştirme uygulamaları ile ilgili önerileri sizlere sunduk. Her birini dilediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İçerik
Android Telefonlarda Tarayıcı Reklamlarını Engelleme [Kolay Yöntem]

Her geçen gün akıllı telefonların hayatımızda daha önemli bir noktaya gelmesiyle birlikte bütün işlerimizi telefonlardan1

3 dk. 3810 Okundu
İçerik
Asus ROG Phone 3 ZS661KS

Asus ROG Phone 3 ZS661KS Tayvan merkezli olarak kurulan bir şirket olup uzun bir zamandır1

5 dk. 11 Okundu
İçerik
Honor Ailesinin 2020 Modeli Huawei Honor 8s 2020

Honor Ailesinin 2020 Modeli Huawei Honor 8s 2020 , yılında tanıtımı yapılan Huawei Honor 8s1

5 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al