KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En Saçma Ürünler

En Saçma Ürünler. Gördüğünüzde bunlar neden üretilmiş ki? Olmasa da olurmuş dedirtecek ürünler bazen sosyal medya da ya da televizyon üzerindeki reklamlarla aklınızı çelebiliyorlar. Bunlara kanmamalısınız. Daha sonrasında pişman olma ihtimaliniz var.

En Sacma Urunler 2

Labirentli Mama Kabı:

Öncelikle sahiplendiğiniz canlılar bir denek ya da oyuncak değiller o yüzden onlara böyle saçma bir mama kabı alarak eziyet etmeyiniz. Bu mama kabının özelliği göründüğü gibi labirent şeklinde olması. Açlıktan kıvranan dostunuzun yemeğe bir anda saldırmaması için birebir değil mi? Keşke aynısı insanlar için olsaydı ve anne babanızda zorla size de yapsaydı da bu kadar saçma bir mama kabı üretmeselerdi. Zaten bu mama kabına tepki olarak bazıları sosyal medyada mama kabını aldıktan sonra olanları çekip paylaşıyorlar. Ne mi oluyor? Tabi ki de hayvan mama kabını devirerek yerden yiyor. Sadece boş iş para verip almaya değmez.

En Sacma Urunler

Sahte Paralar:

Bu paraların mantığı ne? Üstünde bir de örnektir diye yazıyorlar ki insanları bu paralarla kazıklamasınlar diye. Küçükken kabul ediyorum eğlenceli oluyordu. Oyun oynuyorduk ama büyüdüğümüzde bunların sadece kağıt israfı olduğunu düşünmeye başladım. Tabi küçük çocuklarınızın oyunlarına renk katacak bir oyuncak olduğu kesin.

Yumurta Kıracağı:

Bir yumurtayı bile kıramayacak kadar beceriksiz olan insanlar için birebir. Öncelikle yumurta kırmak ilk başlarda zor gelebilir ama sadece ilk başlarda sonrasında bir yumurtayı kırmak ne kadar zor olabilir ki? Resmen sadece para harcayın diye ürettikleri bir ürün. Parası çok olduğu için neye harcayacağını bilemeyen insanları kandırdıklarını düşünüyorum.

Göbek Şeklinde Bel Çantası:

Bel çantası normalde işe yarar. Hemen ulaşmanız gereken bir eşyaya ulaşabilirsiniz. Fakat bu çanta görsellikten kaybediyor. Çok çirkin bir görüntüsü olmakla beraber neden bu tür çirkin görüntüleri bir şeylerin üstüne basma ihtiyacı duyarsın? Bu büyük ihtimalle şaka amaçlı yapılmış bir çanta olabilir. Seveni varsa da bilemiyorum.

Carafe:

Bu bardakla bir şeyler içmeyi unutun. Büyük ihtimalle sadece görsellik amaçlı yapılmış bir ürün. Buna döktüğünüz bir içeceği içmeye çalışırken tek başınıza içemezsiniz. Yakında bir arkadaşınız alttan tutması içerken daha kolay içmenize yardımcı olacaktır.

İçerik
Yaşlandığımızda Neler Olur

Yaşlandığımızda Neler Olur. Gençken fazla düşünmediğimiz ama yaş ilerledikçe yavaş yavaş bana ne olacak dediğiniz1

2 dk. 19 Okundu
İçerik
Akıllı Telefon Bağımlılığı Nedir?

Akıllı Telefon Bağımlılığı Nedir? Tarihin her döneminde o zamanın şartlarına özel psikolojik sorunlar ortaya çıkabiliyor.1

4 dk. 54 Okundu
İçerik
Beyin Hakkında Bilmedikleriniz

Beyin hakkında bilmedikleriniz Beyin vücudumuzda bulunan önemli organlardan biridir. Hayatımızda yaşadığımız pek çok olayı, iyisiyle1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.