KATEGORİLER


En İyi Kapatıcı Fondöten Önerileri

Günlük makyaj olsun özel gün makyajı olsun fondöten makyajımızın en önemli parçası. Kim yüzündeki kusurları kapatmak istemez ki?

Makyajımızın en önemli elemanı olan fondötenlerin çeşitleri saymakla bitmez. Mat fondöten, su bazlı fondöten, ışıltılı ince yapılı derken iyice karasız kalırız. Cildinizdeki tüm kusurları kapatıp aynı zamanda kusursuz görünmesini istiyorsanız kapatıcılığı yüksek fondötenler kullanmalısınız.

Ayrıca cilt renginize uygun fondöten seçimi yapmalısınız. Kapatıcılığı yüksek fondötenler cilt kusurlarını gizlese de gözenekleri tıkayarak daha büyük cilt problemlerine sebep olabilir. Bu yüzden makyaj sonrası derinlemesine temizlik detayını unutmadan sizler için araştırdığımız kapatıcılığı en yüksek markaları sıralayalım.

Kapatıcı Fondöten

Kapatıcı Fondöten 

İşte kapatıcılığı en yüksek fondötenler

1.Giorgio armani maestro fusion make up

Fondötenin özelliği tüm kusurları kapatırken aynı zamanda doğallık sağlar. Birçok kozmetik mağazasında bulacağınız bu ürün aynı zamanda 15spf güneş koruyucu içerir. Ürünün fiyat aralığı 260-300 TL arasındadır.

2.Lancome teint ıdole ultra wear

Doğal makyaj sevenlerin tercihi olan bu seri mükemmel kapatıcılık ile doğal görünümü bir arada getiren formüle sahip. İçerisinde 15spf güneş koruyucu içeren bu ürünün fiyatı 240-275 TL arasında değişiyor.

3.Nars all dat luminous weightless

Cildimin hem kusurlarını kapatıp hem de cildimin hava almasını istiyorum diyorsanız işte tam size göre ince yapılı nars all dat luminous weightless fondöten, güneş koruyucu içermeyen bu fondöteni kozmetik mağazalarında 200-225 TL arasında bulabilirsiniz.

Kapatıcı Fondöten

Kapatıcı Fondöten

4.Faux fılter fondöten

Karma yağlı cilt tipleri için uygun 30 farklı renk seçeneği ve tam kapatıcılık sağlayan bu mükemmel ürünü sephora mağazalarından 370-400 TL civarında bir fiyata sahip olabilirsiniz.

5.Mac studio fix fluid

Kapatıcılığı yüksek formülü ve 15spf güneş koruyuculuğuna sahip bu fondöten mat doku ve yağ kontrolü sağlayan bir ürün. İnce yapısı ile doğal görünüm sağlayan bu ürünü birçok kozmetik mağazasından 260-285 TL arası fiyatlara bulabilirsiniz.

6.Baims likit fondöten 10 porcelain

Bu ürün mükemmel kapatıcılığa sahip içinde tatlı badem, jojoba gibi besleyici yağlar barındıran hem besleyici hem kapatıcı özelliğe sahip harika bir ürün. Aynı zamanda bu ürün vegan ve yüzde yüz organik sertifikası olan bir üründür.30ml fiyatı 550-600 TL civarındadır.

İçerik
Kusursuz Ten Makyajınız İçin Tüyolar?

Genel itibariyle konuya bakıldığında makyaj bir maske değil aslında bir sanat çeşidi ve daha da1

2 dk. 17714 Okundu
İçerik
Yok Gibi Makyaj Nasıl Yapılır? Sırları Nelerdir?

Öncelikle günümüzde yok gibi makyaj kelimesi yerine ‘’No Make-up Make-up’’ kullanılmaktadır. Artık bu makyaj türü1

3 dk. 3314 Okundu
İçerik
En İyi Yüz Temizleme Tonikleri

Cilt temizlemede en çok kullanılan tonikler cildin rahatlamasında temizlenmesinde ve gözeneklerin açılmasında yardımcı ürünler olarak1

2 dk. 2258 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.