KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En İyi Drama Filmleri

En iyi drama filmleri bunları izlerken kimi zaman gerilecek kimi zamanda göz yaşlarınızı tutamayacaksınız. İçlerinde Türk ve yabancı yapımın olduğu filmleri sizin için eledik.

Mucize

Mucize filmi 2015 yapımı bir filmdir. Filmdeki başrol karakteri oynayan kişi Mert Turak. Başrol karakterimiz fiziksel olarak engellidir. Günlük yaşamında pek çok şeyi başkalarının desteği ile yapabilmektedir. Filmdeki engelli karakterinin adı Aziz’dir. Aziz eğitim görmek istiyordur. Orada yeni atanan Mahir öğretmen Aziz’in durumunu görür ve onu eğitmeye başlar. Daha sonra babası şehre gider ve şehirde ki belalılar bir adama saldıracakken Aziz’in babası adamı kurtarır. Kurtardığı adam da Aziz’in babasına kızını verir ki sakat oğluyla evlensin diye…

Mucize 2

Bu film Mucize filminin devamı niteliğinde değildir. Bu film Aziz’in iyileşmeye çalışması ve iyileşmeye çalışırken yaşadıkları zorlukları anlatan bir filmdir. 2020 yapımı bir filmdir.

Ayla

Ayla filmi 1950 yılında Güney Kore ve Kuzey Kore arasındaki bir savaşta bir askerin küçük bir kızı yetim olarak bulmasıyla başlar. Adını Ayla koyar. Kendi kızı gibi bakmaya başlar. Tabi ki Ayla gibi yetim bir kıza bakmak kolay olmayacaktır. 2017 yapımı bir filmdir.

7.Koğuştaki Mucize

Bu film 2019 yapımıdır. Filmde 7 yaşındaki kızı ile aynı zekaya sahip bir babanın küçük bir kızın ölümünden sebepsiz yere sorumlu tutulmasıyla ilgilidir. Memo babaannesiyle ve 7 yaşındaki kızı Ova ile yaşamaktadır. Bu suçlama yüzünden hapse atılmıştır. Daha sonrasında ise idam cezasına çarptırılmıştır. Acaba idam cezasından kurtulup 7 yaşındaki kızı Ova’ya tekrar kavuşabilecek mi?

Kızıl Gökler

Kızıl gökler filmi 2021 yapımıdır. Filmin konusu ise kan kanseri olan bir anne çocuğu ile başka bir yerdeki doktora gidip tedavi olmaya çalışmasıdır. Tedavi olmaya giderken annesi gece çıkıp oraya gecenin karanlığında varmak istemektedir. Fakat uçakla gitmek o kadar da kolay değildir çünkü uçağı kaçıran bir grup terörist vardır. Uçağı ele geçirdiklerinden annesi ve çocuk bir kaçış planı yapmaya çalışırlar. Saldırganlar çok kötü kalplidir. Hiç şakaları olmadığından mütevellit bazı insanları çoktan öldürmüşlerdir. Acaba anne ve çocuk teröristlerin elinde olan bir uçaktan nasıl kurtulacaklar?

İçerik
En İyi Yabancı Filmler(Güncel 2021)

En İyi Yabancı Filmler(Güncel 2021) size bir kaçını önereceğim. Bu filmlerde drama, aksiyon, romantizm, heyecan,1

2 dk. 114 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.