KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En İyi Akıllı Saat

Sağlık ve spor takipçisi olan akıllı saatler, giyilebilir teknolojiler arasında en popüler modeller arasında yer alıyor. Akıllı telefonlar ile entegre olarak kullanılan akıllı saatler, telefonunuz kaybolduğunda bir tuş ile bulmanızı sağlarken gün içinde bildirimlerinizi pratik bir şekilde kontrol etmek imkânı veriyor. Akıllı saat piyasasının açık ara lideri Apple modellerdir. Günümüzde de en iyi akıllı saat 2021 modelleri arasında Apple watch serileri yer alıyor. Özellikler, fiyat, sağlamlık açısından farklı markalar pek çok model ile piyasa da yer alıyor.

  • Apple Watch Serisi

Apple watch 6 serisi sağlık uygulamaları ile son dönemlerin en popüler modelleri arasında yer alıyor. Özellikle geliştirilen sensör uygulamaları ile kanınızın oksijen seviyeni anında ölçmek mümkün olabiliyor. Uyku uygulaması seçenekleri de oldukça gelişmiş olan model, kırmızı ve mavi gibi renk seçenekleri ile sunuluyor. Bu seri içinde fiyatı ile öne çıkan bir model ise Apple Watch SE modelidir. 

Yeni nesil özellikleri ve tasarımı ile çok beğenilen bu model çift çekirdekli işlemcisi ile çok hızlı işlem yapabiliyor. Suya dayanıklı olan model, 50 metreye kadar su basıncı sağlayabiliyor. Apple watch seri modeli ise tasarımı ile öne çıkıyor. Oldukça geniş bir ekrana sahip olan bu model, spor ile ilgili ihtiyaç duyulan bütün bilgileri göstermektedir.

  • Huawei Watch Serisi

GT2 Pro modeli Amoled ekrana sahip bir modeldir. Oldukça iyi bir görüntü kalitesine sahip olan model, farklı ara yüz seçenekleri ile tasarım alanında çok fazla alternatif sunuyor. Hareket algılama sensörü ise yapılan sporu anında tespit ediyor. Bu şekilde en doğru veriyi sunabiliyor. 100’den fazla spor dalı saat içerisinde yer alıyor. 

Honor watch Magic 2 modeli de sporcuların çok beğendiği ve en iyi akıllı saat markası araştırmaları arasında yer alan bir seçenektir. Su geçirmez özelliğe sahip bu model, yaktığınız kaloriyi, kap atış hızınızı ve göstermektedir. GPS özelliği de bulunan bu modelde gelişmiş pil performansı bulunmaktadır. Deri ve metal kayış modelleri ile sunulan watch 2 modeli de stres seviyenizi ölçen farklı bir modeldir. Bluetooth özelliği ile kablosuz kulaklığınızı bağlayabilir ve spor yaparken müzik dinleyebilirsiniz.

  • Samsung Galaxy Watch Serisi

44 ve 46 mm olarak iki farklı seçenekte sunulan Samsung Galaxy Watch modeli batarya ömrü bakımından oldukça kullanışlı modellerdir. IOS ve Andorid uyumluluğu bulunan modellerde 39’dan fazla egzersiz programı yer alıyor. Suya ve toza karşı dayanıklılığı da bulunuyor. 2021 yılının en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan bir başka samsung cihaz ise Galaxy Watch Active Gt2 olmaktadır. 

Farklı renk seçenekleri ile sunulan bu model hem fiyat hem şarj hem de performans konusunda samsung marka cihaz kullanıcılarının en çok tercih ettiği tasarımlar arasında yer alıyor. Pek çok spor aktivitesini tanıyan model sağlık ve yaşam kategorisinde de pek çok uygulama ile oldukça kullanışlıdır.

  • Xiaomi Akıllı Saat Modelleri

Markanın Amazfit Pace 2 modeli özellikle sporcular için tasarlanmıştır. 11 farklı aktivite gösteren bu model, darbelere ve çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Oldukça güçlü bir bataryası bulunan model yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilecek bir seçenektir. Özellikle en iyi akıllı saat fiyatları arasında ortalama fiyat aralıklarına sahip bu model kullanıcı dostu ara yüzü ile de oldukça kullanışlıdır. 

Fiyat performans olarak araştırma yapanlar için ise Amazfit Bip oldukça başarılı bir modeldir. Şaşırtıcı bir pil ömrüne sahip bu model, temel spor bilgilerini ölçmekte de oldukça başarılı bir şekilde kullanılabiliyor. Bu nedenle son dönemlerin en çok tercih edilen akıllı saatleri arasında yerini alıyor.

Markaların satış politikalarına göre değişse de akıllı saatlerin garanti süresi genel olarak iki yıldır. Apple ve Huawei modeller dünya genelinde öne çıkıyor. Kendi segmentlerinde oldukça başarılı modellerle piyasada yerin alan bu markalar kullanımlara göre farklı fiyat aralıklarında farklı özelliklere sahip modellerle kullanıcılara hitap etmektedir.

İçerik
Bluetooth Kulaklık Önerileri

Bluetooth kulaklık önerileri ile akıllı telefon ve tablet kullanımlarında çok sayıda avantaj sağlıyor. Tabi her1

4 dk. 19 Okundu
İçerik
Wi-Fi (Kablosuz İnternet) Sürekli Kopma Sorunu Nasıl Çözülür?

Her ne kadar sağlam bir internet bağlantısına sahip olsanız da bazen farklı sebeplerden kaynaklı olarak1

3 dk. 61 Okundu
İçerik
Telegram’da Kişi Silme Nasıl Yapılır?

İnsanların birbiriyle haberleşmesinin fazlasıyla önemli hale geldiği günümüzde Telegram ve WhatsApp gibi uygulamaların kullanım sıklığının1

1 dk. 13229 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al