KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS GO Sistem Gereksinimleri

CS GO Sistem Gereksinimleri , milyonlarca takipçisi bulunan oyunlardan biridir. Oyun severler arasında büyük bir tutku haline gelen oyun piyasaya ilk sürüldüğü andan itibaren birçok kişiden yüksek beğeni topladı. Türkiye’de de binlerce kişinin keyif alarak oynadığı CS GO tüm online oyunlarda olduğu gibi birtakım sistem gereksinimlerine sahiptir. Cs go sistem gereksinimleri 2021senesi için de merak edilen konulardan biri oluyor.

Macera niteliğinde olan oyun son derece yüksek grafik özellikleri sayesinde her yaş grubundan oyuncuya hitap etmektedir. Ancak bu oyunu kusursuz olarak oynayabilmek için minimum, tavsiye edilen ve maksimum seviyede sistem gereksinimlerini karşılamak gerekmektedir. Cs go sistem gereksinimleri maksimum seviyede tercih edildiğinde çok daha yüksek bir oyun deneyimi yaşama imkânı bulabilirsiniz.

CS GO Sistem Gereksinimleri Minimum Özellikler

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmiş olan CS GO çevrim içi nişancı oyunları arasında yer almaktadır. Görev tabanlı bir oyundur ve şahıs oyunda ki nişancı karakterindedir. Oyunda ki en temel amaç oyunun içerisinde ki düşman gruplarını yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Oyun içi görevler tamamlandığında ve düşman takım tamamen imha edildiğinde oyun da sona ermektedir. Ancak oyunu en iyi şekilde oynayabilmek için de cs go sistem gereksinimleri minimum düzeyde karşılanmalıdır. Bu özellikler şu şekildedir:

 • İşletim Sistemi: Windows 7, XP ya da Vista olmalıdır.
 • Bellek (RAM): 4 GB ihtiyaç vardır.
 • İşlemci: Intel CoreTM 2 Duo E6600 veya AMD PhenomTM X3 8750 işlemci gereksinimi vardır.
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce GT 420 ya da AMD Radeon HD 6450 ekran kartı gereklidir.
 • Depolama (Hafıza): 15 GB kullanılabilecek alana gereksinim vardır.
 • DirectX Sürümü ise 9 olmalıdır.

Özellikle cs go sistem gereksinimleri ekran kartı seçiminde titizlik gösterilmesi gereklidir. En iyi ekran kartı seçimi ile oyunu daha yüksek bir kalitede oynama imkânı vardır.

CS GO Sistem Gereksinimleri Tavsiye Edilen Özellikler

Cs go sistem gereksinimleri max özellikler karşılanması biraz zor olsa da tavsiye edilen özellikler ile oyunu daha iyi bir kalitede oynama şansı vardır. Tavsiye edilen özellikler minimumdan biraz daha yüksek olup daha iyi bir oyun deneyimi sunmaktadır. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Depolama (Hafıza): 15 GB depolama alanı gerekiyor.
 • DirectX Sürümü: DirektX9.0c
 • VRAM: 512 MB isteniyor.
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6670 ya da Nvidia GeForce GT 630 gereksinimleri karşılamaya yeterli olmaktadır.
 • Bellek (RAM): 2 GB sistem belleği olmalıdır.
 • İşlemci: Intel Pentium Dual Core E5700 3.00 olması yeterlidir. Ancak AMD Phenom 8750 ya da daha yüksek bir işlemci de tercih edebilirsiniz.
 • İşletim sistemi olarak ise Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 yeterli olacaktır.

Yüksek kalitede oyun deneyimi yaşamak isteyen kişilerin cs go sistem gereksinimleri steam konusunda da gerekli donanımlara sahip olması gereklidir. Oyun dağıtıcı sistem olan Steam her türden oyunu indirebilmenizde son derece yüksek avantaj sağlamaktadır. Bilgisayarınızda yaklaşık olarak 15 GB kadar yer kaplayacak olan oyun yeni güncellemeleri ile birlikte 18 GB kadar alan gereksinimi ortaya çıkarabilmektedir. Eğer sorunsuz bir şekilde bu oyunu oynamak isterseniz bilgisayarınızda en az 20 GB yer olması rahat bir oyun için yeterli olacaktır.

İçerik
LOL Skin Hilesi

LOL Skin Hilesi , Çevrimiçi oyunlar arasında yer alan LOL, çok oyunculu bir uygulamadır ve1

3 dk. 72 Okundu
İçerik
GTA 5 Spor Arabalar

GTA 5 Spor Arabalar , Karakterlerin farklı silahlar yardımıyla hikâyede ilerlediği bir açık dünya oyunu1

3 dk. 113 Okundu
İçerik
Battle Eye Bozuk Bellek Hatası Nasıl Çözülür?

Battle Eye, çok oyunculu oyunlarda hile kullanımını önlemek için kullanılan Anti – Chat yazılımıdır. Bu1

3 dk. 9453 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.