KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS 1.6 Hileleri

CS 1.6 Hileleri Counter Strike 1.6 oyununa ait olan hile ve şifreler online şekilde başka platformlarda çalışmaz. Bu hileler sadece oyuncunun kendi botları üzerinde kullanılabilir. Hileler aktif edildikten sonra oyun içerisinde aktif kalındığı süre boyunca otomatik olarak çalışır ve oyun içerisinde birtakım yönlendirmeler meydana getirir. CS 1,6 hileleri ile oyun içerisinde uçmak, gizlenmek, görünmez olmak ve daha birçok farklı pozisyona sahip olmak mümkün olur. Oyun severlerin sıkça başvurdukları oyun hilelerini yapmak oldukça kolaydır.

Cs 1,6 Hileleri Nasıl Yapılır?

Cs 1,6 hileleri nasıl yapılır diye merak eden birçok oyuncu oyun içerisinde belirtilen yönlendirmeleri yaparak bu hileleri kolayca aktif hale getirebilir. Oyun içerisinde aktif iken yapılacak hileler için öncelikle ‘Konsol’ olarak adlandırılan bölümün açılması gerekir. Klavyede ‘ESC’ tuşunun altında bulunan tuşa ulaşarak bu bölüm kolayca açılabilir. Hilelerin aktif hale getirilebilmesi için bu konsol yerine ‘sc_cheats 1’ yazılmalıdır. Ardından ‘Enter’ tuşuna basarak komutun devreye girmesi ile kolayca hileleri aktif etmek mümkündür.

CS 1,6 Hileleri Nelerdir?

Cs hileleri kodları konsol ekranına girilerek oyunda istenilen her tür özelliğe sahip olunabilir. Oyuncular konsol ekranını açarak hangi hileyi yapmak istiyorlar ise onun kodunu yer alan boşluğa doğu bir şekilde girerek hileyi başlatabilir.

En popüler Cs 1,6 oyun hileleri kodları ve açıklamaları şu şekildedir;

 • İmpulse101: para şifresidir. Oyun içerisinde para alışverişini sağlar.
 • Mp_startmoney 16000: Oyunun başlangıcında sahip olunması istenen parayı oyuna yükler. Cs 1,6 hileleri para hilesi kodu ile miktar istenildiği kadar değiştirilebilir.
 • Sv_granity 100: Cs 1,6 hileleri uçma şifresidir. Bölümün uygunluğuna göre uçma düzeyi kolayca ayarlanabilir.
 • Changelevel BÖLÜMADI: Harita değiştirme şifresidir. İstenilen bölüm adının değiştirilmesi ile o haritaya kolayca ulaşmayı sağlar.
 • Bot_pistols_only: Botları oyun içerisinde sadece tabanca ile oynatan hile kodudur. Başka silahları alamazlar.
 • Bot_difficulty: Botların zorluk seviyesini belirlemeye yarayan koddur.
 • Bot_zombie1: Botları dondurmaya yarayan hiledir. Komut girildiği anda botlar donmaya başlar.
 • Bot_sniper_only: botların sadece sniper kullanmalarını sağlayan hiledir.
 • Notarget: oyun içerisinde görünmez olmayı sağlayan hile kodudur.
 • Timeleft: oyunun kalan süresini gösterir.
 • Mp_c4timer: oyunda yer alan C4 bombanın patlayacağı süreyi ayarlamak amacı ile kullanılan hiledir. Patlama için belirlenen sayıyı timer kelimesi yerine yazarak bombayı ayarlamak mümkün olur.
 • Gl_zmax_3600: Duvarların arkasında kalan bölmeleri oyuncuya gösterir. Cs 1,6 hileleri wallhack kodu ile bütün görünmeyen alanlardaki tehlikeler açığa çıkar.

Cs 1,6 Hileleri Online

Cs 1,6 hileleri online oyun içerisinde birçok farklı işlevi yapabilmeyi mümkün hale getirir. Oyuncular yer, zaman, zemin, ortam, silah, savaş modu, harita ve daha akla gelmeyecek birçok oyun özelliğini hile kodları ile kolay bir şekilde değiştirebilir. Aktif olunan oyun içerisinde geçerli olan bu hileler her oyuncunun kullanabileceği ortak hile kodlarıdır. Hile kodlarını oyuncular oyun içerisinde istedikleri gibi yönlendirebilir.

Cs 1,6 Hileleri Kapatma

Oyun esnasında Cs 1,6 hileleri kapatma için gereken komut ise ‘sc_cheats 0’dır. Açılan konsol ekranına bu şekilde kodlama girildiği takdirde oyuncu oyun içerisindeki hileleri kapatmış olur. Diğer oyuncular oyun esnasında kendi girecekleri kodlar ile oyunun hile modunu tekrar aktif hale getirebilir. Oyuncular yapacakları hile açma ve kapatma komutları ile oyuna istedikleri gibi yön verebilirler.

Nedir
Minecraft Örs Yapımı

Minecraft Örs Yapımı oluşturmak çok önemli bir konudur ancak açıklaması ve kullanımı çoğu oyuncu tarafından bilinmemektedir.1

5 dk. 13591 Okundu
İçerik
CS GO Sistem Gereksinimleri

CS GO Sistem Gereksinimleri , milyonlarca takipçisi bulunan oyunlardan biridir. Oyun severler arasında büyük bir1

3 dk. 8 Okundu
İçerik
Çocuk Oyunları

Çocuk Oyunları ,çocuklar için oldukça eğlenceli olan ve zamanlarının büyük bir kısmını geçirdikleri önemli aktiviteler1

3 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al