KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Bluestacks 4 Nasıl Rootlanır?

Bluestacks 4 Nasıl Rootlanır? uygulaması ile birçok Android uygulaması bilgisayar üzerinden kolayca açılabilir. Bilgisayara indirilecek olan uygulamayı rootlayan kullanıcılar bu işlemin ardından diledikleri uygulamayı zahmetsiz bir şekilde bilgisayar üzerinden Android ekranı ile kullanabilirler.

Bluestack 4 rootlama sonrasında bilgisayarı Android gibi kullanmak mümkündür. Android özelliklerinin aktif edilmesi ile kullanıcılar hm tablet üzerinde hem de bilgisayar üzerinde Android üzerinde gerçekleştirdikleri birçok işlemi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Bluestacks Nedir?

Bluestack nedir sorusu birçok teknoloji meraklısının merak ettiği bir sorudur. Bilgisayarlar için geçerli olan bir programdır ve bilgisayardan birçok Android uygulamayı kullanabilmeyi sağlar. Eğer Android üzerinde rootlu bir uygulamanın açılması gerekirse, bu durumda kullanıcılar hiç yorulmadan bilgisayara Bluestacks indirerek bu uygulamayı kolay bir şekilde çalıştırabilirler. Telefon üzerinde root açmak gerektiğinde çoğu zaman telefon garanti kapsamından çıkmış olur. Ancak aynı işlem bilgisayarda gerçekleştirildiğinde son derece kolay olur.

Bluestacks 4 Root Nasıl Yapılır?

Bluestacks 4 root atma 2021, bir yazılım üzerinden, gerekli adımları atarak son derece kolay bir şekilde yapılabilir. Bluestacks 4 root atmak için;

 • Bluestack uygulaması bilgisayara indirilir.
 • Ardından uygulama açılır ve sağ köşede bulunan ‘Ayarlar’ sekmesine tıklanır.
 • Açılan ekrandan ‘Android Hata Ayıklama Köprüsünü Etkinleştir’ seçeneği tercih edilir.

Bir diğer Bluestacks 4 root yapma adımları;

 • Bluestacks Tweaker programı indirilir.
 • Ardından inen arşiv masaüstüne aktarılır.
 • Dosya içerisinde bulunan BluestacksTweaker.exe dosyası çalıştırılır.
 • Açılan ekrandan Bluestacks seçeneğine tik atılır ve yan kısımda bulunan ‘Durdur’ butonuna tıklanır.
 • Ardından Tweaker’da bulunan üst bölümdeki ‘Root’ sekmesine gelinir ve buradan ‘Unlock’ butonu tıklanır.
 • Daha sonra panelde sol hizada yer alan ‘Başlat’ butonuna tıklanır ve devamında Bluestacks programı aktif edilir.

Bluestacks 4 Rootlama

Bluestack 4 root yapma işlemi için birçok farklı yöntem bulunur. Ancak kullanıcılara farklı kanallar aracılığı ile sunulan rot yapma videolarının birçoğu bir işe yaramadığından sadece zaman kaybıdır. Bazı Bluestacks 4 root yapma yöntemleri de kullanıcılara birçok programı indirmeyi ve programları birbirine aktarma seçeneği sunar. Bu durum da son derece zaman alıcı ve zahmetli bir durumdur. Küçük bir yazılım tercih ederek dakikalar içerisinde root kurma ve Bluestacks 4 root atma işlemi yapmak mümkün olur.

Bluestacks 4 Neden Rootlanır?

Bluestack 4 root atma olmadan birçok uygulamayı aktif hale getirmek ve çalıştırmak mümkün değildir. Bu nedenden ötürü uygulamalardan gerekli izni alabilmek için root işlemini yapmak gerekir. Bluestack uygulamasında root yapan kullanıcılar, kullandıkları uygulamalar üzerinde ince ayarlar yapmak istediklerinde yine root engeli ile karşı karşıya kalırlar. Bu anlamda uygulamaları rahat bir şekilde kullanmak ve herhangi bir sistem engeli ile karşılaşmamak için yine root işlemini yapmak zorundadır.

Bilgisayar üzerinden uygulamaları çalıştırmak için yapılan rootlama işlemi ile Android sürümü üzerinden çok fazla işlem yapılabilir. Sunulan bütün fırsatlara rootlama işlemi ile sahip olmak mümkündür.

Bluestacks 4 Root Mode

Bluestacks 4 root mode aktifleştirme işlemi yapılırken mutlaka uygulamaların açık olması gerekir. Bununla birlikte eğer indirilen rootlama programı çalışmıyor ise bu durumda kullanıcılar aynı uygulama üzerine sağ tık yaparak programı yönetici olarak çalıştırma seçeneklerinden de faydalanabilir. Bluestacks 4 rootlama için indirilen yazılımlar ücretsiz olarak kullanıma sunulduğundan, kullanıcılar herhangi bir ücrete dahil olmadan rootlama yazılımlarını bilgisayarlarına indirebilirler.

Bluestacks 4 rootlama esnasında bilgisayarlarda herhangi bir sistem gereksinimine ihtiyaç yoktur. Sadece en iyi sonuçları alabilmek için güncel uygulamalar tercih etmek ve bilgisayarlarda bulunan güncelleme işlemlerini tamamlamak önemlidir.

İçerik
Motor Oyunları

Motor oyunları, motorların sürüş becerilerini ortaya çıkaran bir oyundur. Yolda gerçek bir kamyon veya iki1

3 dk. 40 Okundu
İçerik
My Hero Academia Hakkında Bilinmeyenler

My Hero Academia hakkında bilinmeyenler biraz spoiler içerebilir. Bu yüzden animeyi bitirmeyenler bakmamasını öneririm. Ayrıca1

2 dk. 104 Okundu
İçerik
Minecraft Dünyasının Sırları

En çok vakit geçirdiğiniz dünyada zamanınızı biraz daha verimli kullanabilmek için Minecraft komutları mı arıyorsunuz?1

4 dk. 8157 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.