KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Benzersiz Steam Arka Plan Önerileri 2021

Steam, herkes için istenilen oyuna dijital olarak ulaşmayı sağlayan ve dünyada ün kazanmış platformlardan biridir. Her ne kadar burası bir başka deyişle oyun satın alma platformu olsa da oyuncular tarafından adeta sosyal medya gibi kullanıldığı için steam arka plan önerilerine önem veriliyor.

Profilinizi ziyaret eden diğer kullanıcılara mükemmel bir görüntü sunmak istiyorsanız Facebook ve Twitter’da olduğu gibi Steam’de de öne çıkan arka plan özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik aracılığıyla satın almış olduğunuz arka planları profilinize uygulayabilirsiniz.

Her anlamda benzersiz bir profile sahip olmak, diğer kullanıcıların etkilendiği bir profile sahip olmak için bu içeriğimizde sizlere sunduğumuz günümüzün en iyi steam arka planları arasından herhangi birini kolayca seçebilirsiniz.

En İyi Steam Arka Planları

Her arka plan ne yazık ki kalite ve görüntü açısından mükemmel olmuyor. Bu sebeple oyuncuların tercih etmiş olduğu en iyi steam arka planları sizler için aşağıda listeleniyor.

Steam en güzel arka planlar listemizde birçok kişi tarafından değerlendirilen önerilere yer verdik. Her biri gözü yormayan ancak profilinize gelen ziyaretçiyi derinden etkileyen bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra fiyatlarının da gayet makul seviyelerde olması ön plana çıkmalarında etkilidir.

Steam Arka Plan Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bu içeriğimizde size sunduğumuz önerilerden herhangi bir arka planı beğendiniz ve satın aldınız, ancak arka planı nasıl uygulayacağınızı bilmiyorsanız steam arka plan değiştirme ile ilgili aşağıda verdiğimiz bilgileri değerlendirebilirsiniz.

  1. Steam profilinize girin.
  2. Sağ üst köşede bulunan “Profili Düzenle” butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfada sol menüde bulunan “Profil Arka Planı” kategorisine girin.
    Steam-Arka-Plan-Degistirme
  4. Bu bölümde satın almış olduğunuz arka planlar arasından birini seçin.
  5. Alt kısımdan “Kaydet” butona basın ve çıkın.

Bu adımları doğru bir şekilde uyguladığınızda yukarıda bulunan listeden birini seçerek satın aldığınız arka planı rahatlıkla profilinize uygulayabilirsiniz.

Bkz: Steam Envanter Gizliliği Açma

İçerik
Klavyede Sonsuzluk İşareti Yapma Nasıl Olur?

Klavyede Sonsuzluk İşareti Yapma herhangi bir şekilde ekstra bilgiye ihtiyaç duymadan gerçekleştirebileceğiniz bir olay değildir.1

2 dk. 28 Okundu
İçerik
Teknolojik Tekillik Bildiğiniz Her Şeyi Nasıl Değiştirecek?

Teknoloji hayat da biranda yerini aldı ve gelişerek devam etti. Önceleri yani bir 30 yıl1

2 dk. 10149 Okundu
İçerik
Windows 10 BIOS Açma Ne İşe Yarar?

BIOS giriş ve çıkış aygıtlarını kontrol ederek sistemin açılmasını sağlayan yazılıma verilen addır. Kalıcı bir1

4 dk. 18318 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al