KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Balık Burcu

Balık burcu su grubunda yer alan burçlar arasındadır ve yönetici gezegeni de Jüpiter ile Neptün’dür. Bu burca ait renkler mavi ve deniz yeşili olurken ay taşı bilinen uğurlu taşlarından biridir. Balık burcunun temsil ettiği metal platindir ve kestane ağacı, meşe ve dut ağacı da bu burca has ağaçlar arasında yer alır. Sabırlı bir kişilik yapısına sahip olan balık burcu insanı oldukça sakin ve uysal bir yaradılışta olur.

Vicdani değerleri gelişmiş olan balık burcu kadını ya da erkeği hassas yapısı ile bilinir. Çevresi ile uyumlu ilişkiler kurabilme özelliğine sahip bir karakter yapısına sahip olması nedeni ile de etrafı tarafından sevilen bir yapıdadır. Hayal dünyası geniş olan balık burcu insanı oldukça zeki bir yaradılışa sahiptir.

Balık Burcu Kişisel Özellikleri

Balık burcuna ait birçok özellik vardır ve bu nitelikler birçok kişi tarafından merak edilir. Balık burcu kişisel özellikleri merak edilenler arasında ilk sırada yer alırken duygusal bir yapıya sahip olan balıklar toplum içinde hemen fark edilir. Zekâları, vicdanlı ve merhametli yapıları sayesinde herkes tarafından sevilen bu burç insanı arkadaşlığa da oldukça önem verir. Hayal dünyasının geniş olması onu zaman zaman zorlasa da oldukça sadık ve uysal bir yapıya sahiptir. Balık burcu insanı güçlü bir karakter yapısına sahip olurken kırılganlığını bu yapısıyla telafi eder. Hayatta karşılaşacağı zorluklar karşısında duygusal geçişler yaşasa dahi her seferinde yeniden başlamak için kendisine bir neden yaratabilecek oranda canlı bir hayal gücüne sahiptir.

Balık Burcu Fiziksel Özellikleri

Balık burcu insanları hassasiyetleri ve duygusal yanları ile bilinen insanlardır ve bazı fiziksel özelliklere sahip olurlar. Balık burcu fiziksel özellikleri arasında yer alanlar ise şu şekilde sıralanabilir: Bu burç insanı oldukça melankolik bir yapıya sahip olması nedeni ile her zaman buğulu gözlere sahiptir. Uykusuzluk balık burçları için önemli bir sorundur ve bundan dolayı da çoğunlukla yüzlerinde bu ifadeyi yakalamak mümkün olur. Soluk tenli insanların daha ziyade balık burcu olduğu bilinir. Hassas bir yapıları olması nedeni ile kış mevsimini geçirmekte zorlanırlar ve bu aylarda genellikle çok üşürler. Genellikle balık etinde insanların bu burca sahip olduğu görülür.

Balık Burcu Hangi Ay?

Merak edilen konulardan biri de balık burcunun hangi aylar arasına denk geldiğidir. Balık burcu hangi ay? Sorusu için verilecek tek bir yanıt bulunur ve o da 20 Şubat-20 Mart şeklindedir. Balık burcu su grubunda yer alan ve duygusal geçişleri fazla olan bir burçtur. Balık burcu insanları sevgi ve merhamet duygusu güçlü insanlardır ve duyguları daima karışıktır.

Balık Burcu Erkeği

Duygusal yapısı ile bilinen balık burcu insanları karmaşık duygulara sahip olan insanlardır. Balık burcu erkeği de bu sebeple ne yapacağı belli olmayan grupta yer alır. Bu burç erkeği kendi bildiği gibi yaşamaktan hoşlanır ve kendine özgü değer yargılarına sahiptir.

Balık Burcu Kadını

Romantik bir yapıya sahip olan balık burcu kadını aşka kalben inanır. Yaşamı boyunca çeşitli hayal kırıklıkları yaşamış olsa dahi her seferinde yeniden başlamak için bir neden bulur. Bunda etkili olan neden ise hayal gücü ve sevgiye olan inancıdır. Geçmişte yaşamaktan da çok hoşlanan bu burç insanları genellikle melankolik bir yapıya sahip olurlar.

Yorumlar

*
*

  • Donald Cole

    Good day I`m seeking a reputable company/individual to partner with in a manner that would benefit both parties. The project is worth $24 Million so If interested, kindly contact me through this email [email protected] for clarification. I await your response. Thanks, Donald Cole

Sosyal Medyada bizi takip edin.