KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Bağımlılık Yaptıran Online Oyunlar

Bağımlılık yaptıran online oyunlar eğer çok boş vaktiniz varsa sıkılmaktan sıkıldıysanız, keyfinizi yerine getirebilecek eğlenceli oyunları indirmeden sadece internet üzerinden oynayabilirsiniz. Bahsedeceğim oyunlar popüler olan oynarken tek başınıza kalmayacağınız oyunlar.

Agar.io

Oyuna başlarken bir isim yazıyorsunuz. İstediğiniz oyun modunu seçtikten sonra küçük bir top olarak oyuna başlıyorsunuz. Oyunda sizi küçükken koruyacak bazı alanlar var ama büyüdüğünüzde o alanlara dikkat etmezseniz sizi patlatabilir. Büyümek için etraftaki diğer küçük topları yemeniz gerekiyor. Biraz büyüyünce küçük kalan diğer rakipleri yediğinizde daha hızlı büyüyorsunuz. Eğer biri sizi yemek üzereyse en azından hayatta kalmak için kendinizi ikiye bölebiliyorsunuz. Aynı şeyi sizden çok küçük ama hızlı olan rakipleri yemek içinde kullanabilirsiniz. Diğer yarınıza yaklaştıktan sonra tekrar birleşebiliyorsunuz.

Agar.io

Slither.io

Bu oyunda agar.io gibi küçük maddeleri yiyerek büyüyebildiğiniz karşı rakipleri kendinize çarptırarak öldürebileceğiniz bir oyun. Eğer birini yakalamak için hızlanmak istiyorsanız yük bırakmanız gerekiyor. Kendinizden küçük rakiplerin etrafını sararak bir tuzak yapabilirsiniz. Tuzağı giderek küçülterek ölümlerini hızlandırabilirsiniz ama koordinasyonu iyi sağlayamazsanız siz onlara çarpıp ölebilirsiniz.

Spinz.io

Superhex.io

Bu oyunda küçük bir karede doğuyorsunuz. Alanınızı genişletmeye çalışıyorsunuz. Eğer başkaları size çarparsa ya da siz onlara çarparsanız ölürsünüz. Yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Oyunda başkalarının alanlarına girip onların alanlarını çalabiliyorsunuz.

Superhex.io

Tank.io

Tank.io ilk başladığınızda etraftakilere hasarı çok az veriyorsunuz ama ne kadar çok hasar verirseniz kendinizi o kadar çok geliştirebiliyorsunuz. Atış yeteneklerinizin iyi olması gerekiyor. Böylelikle başka rakiplere saldırdığınızda daha iyi atış yapabilirsiniz. Kendi silahınızı büyütebilir, atış hızınızı arttırabilir, iyileşmenizi hızlandırabilir ya da kendi hızınızı arttırabilirsiniz. Böylelikle sizden güçlü bir rakip geldiğinde daha hızlı kaçabilirsiniz.

Tank.io

Spinz.io

Spinz.io da aynı şekilde etraftakileri toplayarak dönme hızınızı arttırabiliyorsunuz. Dönme hızınız ne kadar iyiyse rakipleri daha iyi avlayabilirsiniz. Ayrıca etrafta bazı hava kütleleri var. Oraya girdiğinizde sizi hızlı bir şekilde fırlatıyor. Rakipleri yakalama da ya da rakiplerden kaçma da çokça işinize yarayabilir.

Spinz.io 1

Wormax.io

Slither.io oyununa oldukça fazla benzemektedir. Aralarında tek fark değişik güçler eklenmesi. Bu güçler zehirli olma, görünmez olma, görüş açını arttırmak gibi özellikler. Onun dışında fazla bir özelliği yok ikisi de yanı mantıkta çalışıyor. Fakat eklenen bu bir kaç özellikle bile oyun daha da zorlaşmış durumda.

Wormax.io
İçerik
Zula Sistem Gereksinimleri

Zula Sistem Gereksinimleri. Ücretsiz bir çevrim için FPS oyunu olan Zula ücretsiz oynanabilen oyunlar arasındadır.1

3 dk. 35 Okundu
İçerik
LoL de FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

Her insanın son zamanlarda evde olduğu boş vakitlerinde bilgisayar oyunlarına düşkünlüğünün arttığını görüyoruz. Bu durum1

2 dk. 45 Okundu
İçerik
Steam’de Aile Paylaşımı Nasıl Aktif Edilir?

Steam'de aile paylaşımı özelliğini tüm kullanıcıları için herhangi bir ekstra ücret talep etmeden sunmaktadır. Bu1

3 dk. 60 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.