KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Azar Nedir, Azar Hesabı Nasıl Silinir?

Azar Nedir, Azar Hesabı Nasıl Silinir? Akıllı telefon kullanımının artış gösterdiği son zamanlarda görüntülü sohbet ve arkadaşlık uygulamaları birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Bu sebeple “Azar” adı verilen uygulama da bir hayli sevildi. Hem tanımadığınız kişilerle doyasıya sohbet edebiliyor hem de uygulama içerisinden filtreleme özelliğini kullanarak kişilere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu uygulama ilk çıktığı zamanlara göre kitle bakımından rahatsız edici boyuta ulaştı, kamera açan kullanıcılar cinsel içerikler paylaşarak birçok kullanıcıyı rahatsız ediyor. Hâl böyle olunca uzun zaman boyunca uygulamayı severek kullanan kişiler bir süre sonra hesap silme işlemini uygulayıp platformu terk ediyor ve kendisine daha elit uygulamalar buluyor. Biz de aynı şekilde platformu terk etmek isteyen kullanıcıların hesap silme adına takip etmesi gereken adımları bu içeriğimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Azar Hesap Silme Adımları

“Azar” platformunda sahip olduğunuz hesabı sildiğinizde öncelikle hesabınıza tanımlı olan tüm özelliklerin tamamıyla kaybolacağını unutmamalısınız. Birçok kullanıcı bu özelliklerin kaybolacağını bilmeyip, tekrardan kayıt olduğunda halen daha hesabına tanımlı olacağını düşündüğü için yanılıyor. Bu noktada en fazla dikkat etmeniz gereken durumlardan biri budur. Bunun akabinde hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce platformdaki hesabınıza tanımlı olan ücretli üyeliğin iptal edilmesi gerektiğidir. Hesabınızı sildiğinizde abonelikleriniz temizlenmeyecek ve hesap silinmiş olsa bile ücret ödemeye devam edeceksiniz. Hâl böyle olunca her kullanıcı gibi sizin de hesap silmeden önce ilgili uygulamada sahip olduğunuz ücretli üyelikleri iptal etmeniz gerekiyor. Bu hususları bildirdiğimize göre artık hesap silme adımlarına geçiş yapabiliriz.

  • Azar” uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Arkadaşlar” bölümüne girerek ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Ayarlar” isimli çarka dokunun.
  • Azar Hakkında” seçeneğine dokunarak “Hesabı Sil” butonuna basın.

“Hesabı Sil” butonuna bastıktan sonra onay penceresi sizi karşılayacaktır. Bu pencerede gerekli onayların tamamını verip hesap silme işlemini tamamlayın.

Azar Hesabı Silindikten Sonra Tekrardan Aktif Edilir Mi?

Azar” uygulamasında silmiş olduğunuz bir hesabı geri almak ne yazık ki mümkün değildir. Birçok kullanıcı sahip olduğu hesabı sildikten sonra tekrardan kayıt yaptırdığında tüm içeriğiyle beraber geri geleceğini düşünüyor ancak durum kesinlikle böyle değildir. Bu sebeple eğer ki hesabınızda birçok ücretli özellik bulunuyorsa bunları kaybetmemek için hesap silme işlemini gerçekleştirmemelisiniz.

Azar’da Ücretli Üyelik (Premium Üyelik) Nasıl İptal Edilir?

Azar” uygulamasında hesabınızı silmiş olsanız da ücretli üyeliklerin iptal olmayacağından bahsetmiştik. Bu sebeple ilk yapmanız gereken işlem Google Play Store ya da App Store mağazalarına giriş yapıp üyeliklerin iptalini sağlamaktır. Bu iptal işlemi ise “Abonelikler” bölümünden gerçekleştiriliyor. Hatta bununla uğraşmayıp doğrudan hesaba tanımlı olan ödeme yöntemini kaldırabilirsiniz.

Azar uygulamasında hesap silme işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini bu içeriğimizde sizlerle paylaştık. Her adımı eksiksiz olarak uyguladığınızda kullanmış olduğunuz hesap platformdan tamamıyla silinecek ve artık ulaşılamaz olacaktır.

Azar Nedir Azar Hesabı Nasıl Silinir
azar nedir azar hesabı nasıl silinir
İçerik
Signal Hesap Silme Nasıl Yapılır?

WhatsApp ve Telegram ile ilgili şüphelerin son günlerde artmasıyla birlikte Signal ve Bip gibi gizliliğe…

3 dk. 33 Okundu
İçerik
7 Adımda Telegramda Anket Yapma

Telegram gruplarında anket yapma özelliğiyle birlikte artık grup üyelerinin bazı konular hakkında fikirlerini alabilirsiniz. Telegram…

2 dk. 19996 Okundu
İçerik
Instagram Arama Geçmişi Silme

Instagram’ın son zamanlarda çok büyük kitlelere ulaşmasıyla birlikte herkes neredeyse burada bir profile sahip olmaya…

2 dk. 96 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.