KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM

Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM , teknoloji dehası olan ve her platformda üstün başarı sağlamayı başaran Apple markası akıllı saatlerde de adından söz ettirmeyi başarıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitli saatleri ile hayatınızı kolaylaştırmayı hedefleyen bu akıllı saatler küçük büyük demeden herkesin mutlaka sahip olması gerekiyor. Sizlere sunmuş olduğu özellikleri ile küçük bir saat üzerinden dilediğiniz tüm bilgilere kolaylıkla erişerek hayatınızın programlamasını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM akıllı saat modeli kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım imkanı tanıyor. 

Akıllı saatin yapılabilmesi ve dışarıdan gelen darbelere karşın koruma kalkanı oluşturulabilmesi için Alüminyum kasa kullanılmıştır. Bu alüminyum kasa aynı zamanda hafif bir yapıya sahiptir. Akıllı saati kullandığınız esnada ağırlığı ile sizleri kesinlikle rahatsız etmez. Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM özellikleri şu şekildedir;

Antremanlarınızı Kolaylıkla Takip Edin

Sürekli olarak spor yapıyor iseniz akıllı saate sahip olmanızda fayda vardır. Akıllı saatler, spor yaşamınızda ki işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilmenize yardımcı oluyor. Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM ile Nike Run Clup uygulamasına sahip olarak bu uygulama üzerinden kendinize sesli rehber atayarak bu rehber ile koşu programlamanızı yapabilirsiniz. 

Sevdiğiniz Müzikler Eşliğinde Dilediğiniz Gibi Koşun

Koşu esnasında motivasyon kazanmak daha iyi başarıları elde etmek için oldukça önemli bir unsurdur. Koşu esnasında stres ve benzeri gibi faktörler performansınızın düşmesine neden olabilir. Sevdiğiniz müzik eşliğinde Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM akıllı saat farkı ile sevdiğiniz tüm müzikleri indirerek koşu esnasında dinleyebilirsiniz. Saatiniz ve uygulama ile birlikte eş zamanlı olarak ayarlama yapabileceğiniz bu özellik ile kesintisiz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Geniş Renk Seçeneklerinden Yararlanın

Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilebilmesinden dolayı renk çeşitleri de herkese hitap edecek şekilde uyarlanmıştır. Tercih edebileceğiniz renkler arasında antrasit, gri ve pembe renkler mevcuttur. Sizlerin tarzını hangisi yansıtıyor ise tercih ederek akıllı saatinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Su Geçirmez Özelliği İle Risksiz Apple Watch İle Tanışın

Hayatınızda uyguladığınız hemen hemen tüm sporlar terlemenize neden olabilir. Bu durumda da kullanmış olduğunuz saatler zarar görebilir. Özellikle su sporları ile ilgilenen insanlar için sürekli saat çıkarıp tekrardan takmak bir süre sonra bunaltabilir. Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM akıllı saat ile artık dilediğiniz sporu yapabilirsiniz. Suya dayanıklılık özelliğine sahip olması nedeniyle sudan kesinlikle etkilenmez ve bozulma durumları ile karşılaşılmaz. Suya dayanıklı özelliğine sahip olması kullanıcılara uzun ömürlü kullanımda sağlıyor.

Uzun Ömürlü Pil Ömrüne Sahip

Akıllı saat yardımı ile günün her anı aktif bir şekilde kullanmak isterseniz Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM’yi tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde yaklaşık olarak 18 saate kadar dayanıklı pil ömrü vadediyor. Şarj edebilmenize imkan tanıyan, lityum iyon pil kullanılıyor. Teknik özellikleri bakımından herkesi memnun eden Apple Watch, 64 bit çift çekirdekli işlemciye sahiptir. Bu işlemciye sahip olması sayesinde 2 kat daha hızlı kullanım sağlıyor. Büyük bir ekrana sahip olmasından dolayı ekran üzerinden dilediğiniz işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Optik Kalp Sensörü Sayesinde Kendinizi Kontrol Edin

Optik kalp sensörü spor esnasında ya da normal yaşamınızda bir problem olup olmadığınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Bu sayede fark etmeden yaptığınız sporların size zarar verme olanağı sensör %70 oranında azalır. Sizlerde hayatınızın daha kolay ve programlı bir şekilde ilerlemesini isterseniz Apple Watch Series 3 Nike+ GPS 38 MM akıllı saat tercih edebilirsiniz.

İçerik
Sanal Gerçeklik Sayesinde Yapabileceğiniz 10 Şey!

Sanal gerçeklik her anlamayla gittikçe hayatımızın içine yerleşen bir kavram olmaya devam ediyor. Fiziksel olarak1

5 dk. 6589 Okundu
Nedir
Facebook’ta Canlı Yayın Nedir? Nasıl Ayarlanır?

Facebook'ta canlı yayın nasıl yapılır? Bu soru, Facebook kullanan 30-40 yaş arası kişilerin yanıt almak1

4 dk. 2363 Okundu
İçerik
Windows’da Simge Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bilgisayar, herkes için kişisel teknolojik aletlerden biridir. Her kullanıcı bilgisayarını kendine göre yapılandırır ve o1

3 dk. 54 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.