KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Amazfit T-Rex İncelemesi

AmazfitT-Rex , en az birkaç yıldır radarımızda. Orijinal Amazfit Bip deplasmanda Samsung Gear S3 gibi çok daha yüksek profili ve pahalı alternatifler, gelen, şahsen, bu incelemeyi sallanmaya başardı giyilebilir olduğunu. Ve Amazfit GTR hala günlük kullanımı olmaya devam ediyor. Ve bunun başka seçeneklerin eksikliğinden kaynaklanmadığı unutulmamalıdır. Akıllı giyilebilir pazar şu anda bir tür rönesans yaşıyor. Öyle olsa bile, Amazfit’in, sürekli büyüyen giyilebilir alanda özellikle özel bir yere sahip olmaya devam ediyor.

Amazfit T-Rex cihazını  kontrol etmekten heyecan duymamız hiç de şaşırtıcı değil. Mevcut Amazfit cihazları hakkında harika olduğunu düşündüğümüz her şeyi gerçekten sert bir dış cepheyle birleştiren sağlam bir giyilebilir cihaz. Daha aktif, açık havada yaşam tarzı için uygundur.

Bizim de dahil olduğumuz çoğu insan, Amazfit ürünlerini inanılmaz pil ömürlerine saygı duyuyor. Kaygan ve zarif GTR gibi, T-Rex de bu inanılmaz enerji verimliliğini koruyor ve tek bir şarjla 20 günlük kullanımı kolayca sunuyor.

Tüm bunlar, üretici Huami tarafından yıllarca süren bileşen ve tasarım iyileştirmesi sayesinde mümkün olmuştur. Pek iyi bilinmeyen, ancak yine de T-Rex’in soyağacı hakkında çok şey söyleyen ve çok fazla güven aşılayan bir isim. Apple Watch’u saymazsak Huami, satılan 50 milyondan fazla birim ve% 16’nın üzerinde küresel pazar payıyla aslında dünyanın en büyük giyilebilir cihaz şirketidir. Kendi moda bilincine sahip Amazfit markasının yanı sıra, özel bir sağlayıcı olarak Xiaomi giyilebilir cihazlarından da sorumludur. Bu nedenle, popüler Mi Band ürün serisinin arkasındaki şirkettir.

Amazfit T-Rex

Amazfit T-Rex Özellikleri

  • Gövde: 47,7 x 47,7 x 13,5 mm, 58g (kayışla birlikte), standart olmayan kayış; 5 ATM su direnci (yüzmeyi destekler) ve STD-MIL-810G sertifikası; Gorilla Glass 3 ön + oleofobik kaplama; Polimer gövde, metal düğmeler
  • Ekran: 1,3 “AMOLED, Çözünürlük 360 x 360 piksel, AOD saat yüzeyini destekler
  • İşletim Sistemi: Tescilli; Android 5.0 ve üstü, iOS 10.0 ve üstü için destek
  • Pil: 390mAh (20 günlük tipik kullanım, 66 günlük temel izleme modu, 20 saat kesintisiz GPS izleme)
  • Bağlantı: Bluetooth 5.0 + BLE; GPS + GLONASS
  • Çeşitli: BioTracker PPG biyolojik izleme optik sensörü, 3 eksenli hızlanma sensörü, jeomanyetik sensör, Ortam ışığı sensörü

Yine de T-Rex’e geri dönelim, çünkü sadece bir Mi Band klonundan daha fazlası. Aslında, farklı bir kabuğun içinde yalnızca bir Amazfit GTR olduğu şeklindeki cilt derinliği varsayımı da tamamen doğru değil. Ancak bu paralelliklerin her ikisi de geçerli ve önemlidir.

Özünde, T-Rex, tıpkı Mi Band ve GTR gibi, aynı sensör ve bileşen çekirdeğine dayanıyor gibi görünüyor. Bu cihazların hiçbiri teknik olarak “akıllı saat” olmadığından, bunu not etmek önemlidir. Gelişmiş işlevsellik eksikliği ve üçüncü taraf uygulama ekosistemi, teknik olarak T-Rex’i tam özellikli bir akıllı saatten çok “akıllı giyilebilir” kılar. Bu, Amazfit bir OTA güncellemesiyle aksi yönde karar vermedikçe, varsayılan kullanıma hazır özellik ve işlevlerle sıkışıp kaldığınız anlamına gelir. Bunun karşılığında kazandığınız şey ise çok daha optimize ve verimli bir işlemdir. Ve bununla kısmen, şaşırtıcı 20 gün artı pil ömrü. Mevcut tam özellikli akıllı saatler için ulaşılamayan bir başarı.

Benim de dahil olmak üzere birçok kişi için, işlevsellikten ödün vermek, pil ömrü ve sağladığı kolaylık açısından haklı. Ayrıca, diğer Amazfit akıllı giyilebilir cihazlar gibi, T-Rex de zengin özelliklere sahiptir. Çoğu giyilebilir kullanıcı için kesinlikle yeterli. Hem bildirimleri hem de çağrıları çok verimli bir şekilde yönetir ve çok sayıda aktivite ve fitness izleme özelliğine sahiptir. Karışıma şaşırtıcı derecede güçlü bir GPS alıcısı ekleyin ve sonunda çok yönlü ve değerli bir ürün olan T-Rex’e sahip olursunuz. Sonraki birkaç sayfayı tam olarak neyin işe yaradığını, neyi doğru yaptığını ve neyi kaçırdığını araştırırken takip edin.

İçerik
Microsoft Office Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Büyük küçük, genç yaşlı herkes tarafından bilinen ve mutlaka kullanılan Microsoft Office bildiğiniz üzere ücretli1

3 dk. 76 Okundu
İçerik
Instagram’a Facebook İle Giriş Yaptım, Şifremi Nerede Bulurum?

Facebook’un Instagram’ı satın almasıyla birlikte iki platform aynı güncellemeleri almaya başladı. Her iki platformun aynı1

3 dk. 25 Okundu
İçerik
Apple AirTag Özellikleri

Uzun zamandır beklenen Spring Loaded adlı lansmanda Apple tarafından bir aksesuar tanıtıldı. Tanıtımı gerçekleştirilen aksesuar1

3 dk. 95 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.