KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Amazfıt Stratos

Amazfıt Stratos akıllı saat arayışında olan kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Markanın sunduğu Amazfıt Stratos 2 ve Amazfıt Stratos 3 oldukça dikkat çekiyor. Modern ve değişik tasarımı ile müşterilerin beğenisini kazanıyor. Marka yuvarlak ekranlı akıllı saatinin dışarıdan görünüşünü normal saatler gibi belirliyor. Ancak saatin içinde pek çok özellik müşterilerini bekliyor. 

Amazfıt Stratos Özellikleri

Akıllı saat pek çok özelliği kullanıcıları için sağlıyor. Ekran boyutu 1.34 inç olarak belirlenmiştir. Ekran çözünürlüğü 320×300 piksel ve Transflective LCD teknolojisine sahiptir. Ekran özellikleri arasında dokunabilir ekran, sürekli açık olma özelliği, çizilmeye karşı dirençli olma ve Gorilla Glass özellikleri bulunuyor. 512 MB belleğe sahip olan akıllı saatin dahili depolaması 4 GB’dır. CPU Çekirdeği 2 ve CPU Frekansı 1.2 Ghz olarak belirlenmiştir. Konum bilgisine sahip olan saat GPS ve Glonass uygulamalarını destekliyor. Bluetooth özelliğine sahip olan marka 4.0 versiyonuna sahiplik ediyor. Amazfıt Stratos özellikleri arasında uzun batarya ömrü bulunuyor. 280 mAh batarya kapasitesine sahip olan saat, Li Polymer teknolojisini kullanmaktadır. Yoğun kullanım durumlarında bataryanın ömrü 36 saattir. Ortalama bir batarya kullanımında 120 saat, az kullanımda 11 gün batarya ömrü bulunmaktadır. Akıllı saatin batarya dolum süresi ise 60 dakikadır. Android ve İOS işletim sistemi ile uyumludur. Pusula, ivmeölçer ve barometre özelliklerini müşterileri için sunmaktadır.

  • Ürün Tasarımı

Siyah rengin hakim olduğu Amazfıt Stratos tasarımı oldukça beğeniliyor. Akıllı saat almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği saat markaları arasında yer alıyor. Saatin boyu 230 mm, eni 35 mm, kalınlığı 15 mm’dir. Ağırlık bilgisi ise 70 g olarak açıklanmıştır. Ekran şekli yuvarlaktır ve gövde rengi siyahtır. Gövde malzemeleri seramiktir. Kordon malzemeleri silikon olan saatin renk seçenekleri yalnızca siyahtır. Aynı zamanda değiştirilebilir kordon seçeneklerini müşterileri için sunuyor. 50 metreye kadar suya dayanaklı olan saat kişilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Wifi bağlanma özelliği olan saatlerde model seçenekleri bulunuyor. 3 model seçeneğinin bulunduğu markanın tasarım özellikleri pek fazla değişmiyor. 

Amazfıt Stratos
  • Amazfıt Stratos Genel Özellikleri

Amazfıt Stratos teknik özelliklerinin yanı sıra pek çok özelliği müşterilerine sunmaktadır. Alarm, gelen çağrıyı görme ve yönetme, gelen SMS’lerin bildirimi sunulan özellikler arasında yer alıyor. Müzik çalar ve müzik depolama özelliklerine sahip olan saat uygulama bildirimlerini görüntüleyebiliyor. Kalori takibi ve uyku monitörü özelliği ile sağlık ve yaşam hizmetini sunuyor. Adımsayarı olan akıllı saat aynı zamanda spor ve aktiviteleri destekliyor. Aktivite takibi ve geçmişi, hava durumu ve VO2max özelliklerini sağlıyor. Saatin desteklediği aktiviteler ise bisiklet, eliptik bisiklet, yüzme, yürüyüş, triatlon ve tırmanıştır. Aynı zamanda tenis, koşu, kayak ve futbol desteklenen sporlar arasında yer almaktadır. Amazfıt Stratos genel özellikleri arasında kalp atışı hızı sensörü bulunmaktadır. 

  • Amazfıt Stratos Fiyatları

Amazfıt Staratos fiyatları modellere değişim gösteriyor. Modellerine göre fiyat seçeneklerinin değişiklik gösterdiği saatlerin fiyatları ortalama olarak 800 TL-1500 TL arasında değişiyor. Sunduğu teknik ve genel özellikleri ile müşteriler tarafından tercih ediliyor. Akıllı saatin kordonlarında yapılan değişim seçenekleri ile ücretler değişim gösterebiliyor. Pek çok spor ve sağlık verilerine sahip olan akıllı saat müşterilerine kaliteli hayat standartları sunuyor. Donanımı, teknik özellikleri, genel özellikleri ve fiyatları ile akıllı saat arayan kişiler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu olan akıllı saat müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor. Saat ortam ışığı sensörü ve hafıza kartı desteğini sağlıyor. Telefona gelen tüm bildirimleri takip ederek yönlendirebileceğiniz bir akıllı saat hizmeti sunuyor. 

İçerik
PS5 Kablosuz İnternet (Wi – Fi) Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Sony tarafından büyük beklentilerle piyasaya sürülen PlayStation 5 (PS5), herkesin beğenisini toplamayı başardı. Birçok değişiklikle1

3 dk. 11527 Okundu
İçerik
URLyi Açacak Uygulama Bulunamadı Hatası Çözümü

URLyi Açacak Uygulama Bulunamadı Hatası Çözümü . İnternet kullanıcıları bazı durumlarda birçok sorunla karşı karşıya1

1 dk. 17754 Okundu
İçerik
iPhone’da Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Öncelikle Apple'ın bu konu için birçok alternatif sunduğunu belirtelim. Yani bilerek ya da yanlışlıkla herhangi1

3 dk. 4739 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.