KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl mesajları resimli olarak ya da normal yazı şeklinde insanlara iyi temennilerde bulunmak için gönderilen mesajlardır. Yeni bir yılın gelişini kutlayan insanların hem sevgilerini hem de sevdikleri ile birlikte bir yıl daha geçirmek istediklerini vurgulayan sözlerdir. Yeni yıl mesajları sevgiliye değil anneye, babaya, abi ve ablaya, dostlara da bu mesajları iletmek onlarla uzun ve güzel bir zaman geçirmek adına önemlidir. Yeni yıl mesajları 2021 senesinde de en çok gönderilen duygu yüklü mesajlar arasında yerini aldı. Yeni bir yılın dolu dolu mutluluklarla geçmesini temenni eden insanlar bu sözleri tüm samimiyeti ile dile getirir. Her yeni gelen yılda sevdiklerinize ulaştırabileceğiniz sözler şunlardır.

Yeni Yıl Sözleri

 • Yeni senede hayatını dolu dolu yaşaman ve her anın keyfini en güzel şekilde çıkarabilmen dileklerimle. İyi ve güzelliklerin bol olduğu bir sene olsun.
 • Kaçırdıklarını yeniden bulabilmen umudu ve her şeyden önce sağlık sorunlarının olmadığı bir yıl diliyorum.
 • Yağan bembeyaz kar yeni yılda tüm yaşanmışlıkların üzerini örter. Bembeyaz bir sayfa açmamıza olanak tanır. Yeni girilen bu yılda da ben sana yepyeni bir gelecek vadediyorum. Güzel seneler.
 • Yeni yılda en güzel umutlarını gerçek olurken mutluluklarınız da daim olsun. Mutlu seneler olsun.
 • En kötü günümüzde dahi kahkahalar atmak nasip olsun. Yeni yılın da her anı gülümsemelerle dolu olsun. İyi seneler.
 • Yalnızca yeni yıl değil ileride ki nice yıllar güzel olsun. İyi yıllar.
 • Bu yıl tüm şansızlıkların kırıldığı ve artık başarı yolunda hızla ilerleyeceğin bir yol olsun. Bu yıl senin en başarı dolu yılın olsun. İyi yıllar her zaman seninle olsun.
 • Getirdiği tüm güzelliklerle daha önce yaşanmış olan tüm kötülükleri unutturacak bir yıl yaşamayı diliyoruz.
 • Geleceğinizi yeniden şekillendirebileceğiniz, umutlarınızı yeniden yeşertebileceğiniz mutlu bir sene geçirmenizi dilerim. Mutlu seneler sizin yanınızda ve hayatınızda olsun.
 • Nerede bir hayat varsa orada umut tükenmemiş demektir. Yeni bir yıla neşe ve mutluluk içerisinde girmenizi temenni ederiz.
 • Yeni bir senede yüzünüzden gülümsemeler ve kalbinizden umut ışıkları eksik olmasın. İşlerinizde düzen, bedeninizde sağlık, ailenizde huzur, sevdikleriniz ile aranızda her zaman muhabbet olsun. Yeni bir yıl size kayıplarınızı telafi edecek bir yıl olsun. Mutlu seneler dileriz.
 • Kapınızın aşk ile çalınması ve sürprizlerin her daim hayatınızı aydınlatması dileklerimiz ile mutlu seneler.
 • Dostluğumuza yeni bir yıl katmanın heyecanı ile dilerim ki güzel dostum bu sene senin yılın olsun.
 • Aynı ağacın iki kökünü paylaşıyor olmamız bizi birbirimize bağlayan en sağlam bağlardandır. Bir yıl daha seninle ortak bir hayat yaşamanın mutluluğunu yaşamak dillerimle
 • Geçen sene hayatımın en özel senesiydi ve bu sene de aynı şekilde bir hayat geçirmemizi diliyorum. İyi ve güzel seneler.
 • Tüm sessizlikleri senin kahkahalarının bozacağı, tüm karanlıkları senin ışığının aydınlatacağı bir yıl geçirmek dileklerimle. İyi seneler sevdiceğim.
 • Geçen yılın tüm uğursuzluklarının, başarısızlıklarının ve mutsuzluklarının yağan bembeyaz kar ile örtülmesi ve yeni yılda tüm isteklerimizin gerçekleşmesi dileklerimiz ile… İyi seneler.
 • Acının ve gözyaşının yerini neşe ve kahkahanın aldığı bir yıl dilerim. İyi yıllar dostlarım.

Yılbaşı Mesajları

Yeni yıl mesajları İngilizce olarak da yazılabilir ve sevdiklerinize farklı bir dilde de mesajlar iletebilirsiniz. Yeni gelen bir yıl yalnıza rakamdan ibaret değildir. Aynı zamanda içerisinde mutluluğu ve neşeyi de beraberinde getirmesi de önemlidir. Bu nedenle yeni yıl mesajları anlamlı olduğunda sevdiklerinizin bu seneyi daha da güzel yaşamalarını temenni etmiş olursunuz. Farklı yeni yıl mesajları ile hem onları gülümsetebilir hem de mutlu edebilirsiniz. Yeni yıl mesajları arkadaşa, sevgiliye ve tüm dostlara söylenebilecek son derece güzel sözler olarak sizler için paylaşılır. Bu sözleri sosyal medya hesaplarınızdan ya da whatsapp iletişimi ile gönderebilirsiniz. Yeni bir senede tüm sevdikleriniz ile birlikte olabilmeniz dileklerimizle.

Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları

İçerik
Abartılı Sözler

Abartılı sözler ile aşırıya kaçabilirsiniz. Abartan sözler ile ipin ucunu kaçırabilir ve bardağı taşırabilirsiniz. Abartmak1

3 dk. 2263 Okundu
İçerik
Arkadaş Sözleri

Arkadaşlık sözleri kısa, dostluk üzerine söylenmiş güzel ve anlamlı sözler kategorisinde en çok tercih edilen1

4 dk. 108 Okundu
İçerik
Cahit Zarifoğlu Şiirleri

Cahit Zarifoğlu Şiirleri ,1940 yılında Ankara’da doğmuş şairlerdendir. Babasının hâkim olması nedeniyle çocukluk yıllarında çeşitli1

4 dk. 112 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.