KATEGORİLER

Xiaomi Arayan Kayıtlı Olduğu Halde Görünmüyor Hatası ve Çözümü

Xiaomi Arayan Kayıtlı Olduğu Halde Görünmüyor Hatası ve Çözümü , telefonlar son zamanlarda gerek fiyatı gerekse fiyatına göre performansı açısından birçok kişi tarafından tercih edilen telefonlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar fiyatına göre performansı çok yüksek olsa da telefonların bazı kronik sorunları bulunuyor. Bu sorunlar genellikle sorunun türüne göre kritik bir hâl alarak, telefonun ana amacı olan telefon görüşmelerini engelleyebiliyor. Bir kişi sizi aradığında Xiaomi arayan kayıtlı olduğu halde görünmüyor ya da Xiaomi arayan kişinin ismi görünmüyor gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu içeriğimizde Xiaomi kullanıcısı olarak karşılaşacağınız muhtemelen hataların çözümleri hakkında sizlere gerekli bilgilerin aktarımını sağlayacağız.

Xiaomi Arayan İsmi Görünmüyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Xiaomi arayan ismi görünmüyor sorunuyla karşılaştığınızda sorunu ortadan kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken bazı adımlar bulunuyor. Bu adımlar genellikle çözüm odaklı olmakla beraber arayan kayıtlı olduğu halde ismi görünmüyor sorununu çözmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

Telefonunuzu Yeniden Başlatın

Her cihazda olduğu gibi herhangi bir sesli görüşme sorunuyla karşılaştığınızda yapmanız gereken en önemli işlem telefonu kapatıp – açmaktır. Telefonun hafızasında ortaya çıkan sorunlardan kaynaklı olarak rehberinizde kayıtlı olan kişiler sizi aradığında isimleri görünmeyebilir. Bu durumda öncelikle telefonunuzu yeniden başlatmalısınız.

Numarayı Rehberinizden Silip Tekrar Kaydedin

Xiaomi Telefon Numarası Silme

Telefonunuzu yeniden başlatıp açtığınızda arayan kişinin isminin görünmemesi sorunu halen daha devam ediyorsa bu durumda kaydettiğiniz numarayı rehberinizden silmeli ve tekrardan kaydetmelisiniz. Herhangi bir çoğul numara kaydedilmesi durumunda aynı isimle kayıtlı olan tüm numaraları telefonunuzdan silerek ismi görünmeyen kişiye ait tek numara bırakabilirsiniz.

Telefonunuzun Hafızasını Boşatın

Xiaomi cihazlar telefona kaydedilen her türlü bilgiyi hafızasında tutmakta ve gerek olduğu durumlarda sizlere sunmaktadır. Bu sebeple cihazınızda yerleşik olarak gelen “Hafıza Temizleme” uygulamasını kullanabilir ve ardından biri aradığında numaranın gözükmemesi sorununun çözüme ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Markalı Telefonunuzu Sıfırlayın

Xiaomi markalı cihaz kullanan kişilerin arayan kişinin isminin görünmemesi gibi durumlarda çözüm yolu olarak telefonunu sıfırlaması gerekiyor. Bu işlemin hemen ardından cihazınıza temiz bir kurulum yaparak numaraları tek tek tekrardan kaydedebilirsiniz.

Xiaomi Resmi Forumundan Destek Alın

Xiaomi markası dünyanın her yerinde ülke bazlı olarak resmi forumlar açarak kullanıcıların cihaz deneyimine katkı sağlayarak karşılaştıkları sorunları çözmeye çalışmaktadır. Bu sebeple eğer ki Türkiye’de yaşıyorsanız markanın kendine ait olan forumuna girerek sorununuzu en ince ayrıntısına kadar anlatan bir konu açmanız yeterli olacaktır.

İçerik
Samsung Galaxy A72 Akıllı Telefon İncelemesi

Samsung Galaxy A72 Akıllı Telefon İncelemesi , 2021 yılında piyasaya sürüldü. 165 x 77,4 x1

5 dk. 7 Okundu
İçerik
Google Haritalar Konuşma Sesi ve Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Google Haritalar uygulamasının popülerliğini arttırdığı son zamanlarda navigasyon işlevi de bir hayli değerlenmeye başladı. Hiç1

3 dk. 9905 Okundu
İçerik
Honor 8A Prime

Honor 8A Prime , Huawei, alt marka olarak Honor'u piyasaya sürmüştür. Bu uygun fiyatlı ve1

5 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.