KATEGORİLER
Kripto Al Sat


WhatsApp Silinen Mesajı Görme Rootsuz

WhatsApp Silinen Mesaji Gorme Rootsuz 2
WhatsApp Silinen Mesaji Görme Rootsuz

WhatsApp Silinen Mesajı Görme Rootsuz ,WhatsApp uygulamasının Facebook tarafından satın alınmasıyla birlikte ardı arkası kesilmeyen güncellemelere şahit oluyoruz. Her güncellemeyle birlikte uygulamanın kullanışlılığı daha fazla artarken bizlere de farklı özellikler sunuyor. Bu özelliklerden en önemlisi kısa süre önce gelen mesaj silme özelliğidir. Herhangi bir sohbet içerisindeyken gönderdiğiniz mesajı iptal etmek istiyorsanız üzerine basılı tutarak “Herkesten Sil” butonuna tıklamalısınız. Bu işlem mesajın gönderim süresini takiben 15 dakika boyunca geçerlidir. Bu süreyi aştığınızda ne yazık ki WhatsApp ile gönderdiğiniz mesajı silmek mümkün olmuyor. Bu işlemler her ne kadar mesajı gönderen için avantaj sağlıyor olsa da mesajın iletildiği kişi için dezavantaj haline geliyor. Bu içeriğimizde gönderilen mesaj silindiğinde iletilen kişinin WhatsApp’ta silinen mesajı nasıl görebileceğiyle ilgili bilgiler aktaracağız.

WhatsApp’ta Silinen Mesajı Görme

WhatsApp aracılığıyla herhangi bir kişiden gelen mesaj bir süre sonra silindiğinde mesajı tekrardan görüntüleyebilmek için üçüncü parti yazılımlara ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda dünyada birçok kişi tarafından kullanılan en avantajlı yazılım WhatsRemoved’dir. Telefonunuza bu uygulamayı kurarak herhangi bir şekilde cihazın rootlu olmasına gerek duymadan silinen mesajları görebiliyorsunuz.

Telefonunuza uygulamayı kurduktan sonra uygulamanın sizden istediği izinler arasında bulunan “Bildirimlere İzin Ver” butonuna tıkladığınızda bir kişi mesaj gönderdikten sonra gönderdiği mesajı silse dahi bildirim penceresinde bu mesajları görüntüleyebiliyorsunuz. Hatta uygulamanın çalışma mantığının çok basit bir ara yüze bağlı olduğunu söylemekte de fayda var.

WhatsRemoved uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

WhatsRemoved Uygulaması Güvenilir Mi?

Her ne kadar avantaj sağlıyor olsa da üçüncü parti yazılımların güvenliğinizi tehlikeye atabilme durumunun olduğunu unutmamalısınız. WhatsApp bu konuda mesajları şifreleyerek üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla mesaja ulaşılmasını engelliyor ancak bazı yazılımlar kendini en iyi şekilde gizleyerek hiçbir şekilde belli etmiyor. Bu sebeple uygulamanın güvenliği hakkında endişeleriniz bulunuyorsa kurmamanızı öneriyoruz. Buna istinaden eğer ki uygulamaya gerçekten ihtiyacınız var ise ihtiyacınız olduğu zaman dilimi içerisinde kurup sonrasında kaldırmanız en mantıklı seçenek olacaktır. Bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ya da Google Play uygulamasına girerek “WhatsRemoved” olarak aratabilirsiniz. Her iki şekilde de rahatlıkla indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

WhatsApp Silinen Mesaji Gorme Rootsuz
WhatsApp Silinen Mesajı Görme Rootsuz
İçerik
Redmi Note 10S

Redmi Note 10S Xiaomi Redmi Note 10S’i tanıtmak amacıyla yeni bir global lansman yayınladı. Lansman1

5 dk. 21 Okundu
İçerik
iPhone (iOS) Gereksiz Dosyaları Silme Nasıl Yapılır?

Apple’ın üretmiş olduğu cihazda arttırılabilir hafıza özelliğinin olmaması birçok kişi tarafından nefret edilen durumlardan biridir.1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
DGS Endüstri Mühendisliği 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021-2022

DGS Endüstri Mühendisliği 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler, birçok öğrenci tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Her öğrenci1

3 dk. 257 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al