KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Udemy Online Video Kursları İle Para Kazanmak

Udemy, günümüzde birçok insanın kendini geliştirmek için kullandığı bir site haline geldi. Her geçen gün yeni eğitimlerin ve eğitimcilerin katıldığı Udemy, en önemli online eğitim sitesi haline gelmeye devam ediyor. Peki, Udemy nedir? Udemy online video kursları ile para kazanmak mümkün mü?

Udemy Online Video Kursları İle Para Kazanmak

Udemy Online Video Kursları İle Para Kazanmak

Udemy Nedir?

Udemy, 2009 yılında iki Türk girişimcinin kurduğu bir online eğitim sitesidir. Udemy’de hem yeni şeyler öğrenmek hem de bildiklerinizi eğitimci olarak aktarmak mümkün. Ücretli ve ücretsiz birçok eğitim alabilir, birçok konuda eğitim verebilirsiniz. İnsanların kendi ilgi alanlarına göre eğitimler yaratması ve bu eğitimlere ihtiyacı olanların satın alması şeklinde işleyen bir sistemi vardır. Özellikle 2020 yılında yaşanan Covid-19 salgını ile karantina dönemlerinde büyük ivme kazanmıştır. Udemy, insanların evde olduğu süreçlerde kendilerini geliştirmek için başvurduğu ilk yerlerden birisidir. Ayrıca bilgi birikimlerini eğitim programlarına dönüştürmek isteyen eğitimciler için de birebirdir. Peki, Udemy’de online video kursları ile para kazanmak mümkün mü? Udemy’de nasıl öğretim görevlisi olunur?

Udemy Online Video Kursları İle Para Kazanmak

Udemy Online Video Kursları İle Para Kazanmak

Udemy’de Nasıl Öğretim Görevlisi Olunur?

Udemy, günümüzde birçok eğitimci için en önemli gelir kapılarından bir tanesidir. Özellikle yıllarca belli konularda uzman olmuş kişiler, online ortamda eğitim satarak geçimlerini devam ettiriyorlar. Yüzlerce konu da binlerce eğitim barındıran Udemy hem öğrenci hem eğitimci için verimli bir platform. Peki, Udemy’de nasıl eğitimci olunur?

Udemy’de eğitimci olmak için yapmanız gerekenler çok basit. Udemy’e üye olun, yapmak istediğiniz eğitimi belirleyin ve başvurun. Başvuru aşaması da oldukça basit bir şekilde ilerliyor. Zaten platform sizi doğru bir şekilde yönlendiriyor. Asıl önemli konu eğitim içeriğiniz. Eğitim içeriğiniz iyiyse ve çekimlerinizi doğru bir şekilde gerçekleştirdiyseniz büyük satış rakamlarına ulaşabilirsiniz. Online video kursları hazırladığınız bu platformda içeriğiniz kadar önemli iki şey vardır; ses ve görüntü.

İçeriğinizi belirleyin ve mümkünse yazılı bir metin haline getirin. Daha sonra doğru ekipmanları edinerek kaliteli görüntü ve ses alın. Tabi ki burada sizin anlatımınız, insanlara aktarımınız ve içeriğinizin pazarlaması da çok önemli. Bu nedenle eğitim vermeye başlamadan önce planlı ve ne yaptığını bilerek ilerlemek önemli. Özellikle yüzbinlerce satılan eğitimlerin olduğunu bildiğimizden, bir eğitimci için önemli bir gelir kaynağı olabilir.

İçerik
İnternetten Hızlı Nakit Para Kazanmanın Kesin Yolları

İnternetten Para Kazanmanın 5 Kesin Yolu Günümüzde internet gibi bir kaynağa sahip olmamız bizim için…

4 dk. 9499 Okundu
İçerik
Takı Tasarım İle Online Para Kazanmak

Günümüzde online alışverişin arttığı bir dönemde üretim yapıp satışını gerçekleştirmek ciddi paralar kazanmanızı sağlayabilir. Takı…

2 dk. 15473 Okundu
İçerik
Bitcoin Al Sat Yaparak Para Kazanmak

Son bir kaç yıldır ortaya çıkan ve neredeyse dünyada milyonlarca insanın peşinden sürükleyen Bitcoin Kripto…

3 dk. 5988 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Meltem

  Çok güzel faydalı bir içerik, udemy'de bir çok ücretsiz kurs da var. Harika 🥳

 • Mehmet

  Faydalı bilgilendirici bir kurs olacagini dusunuyorum katilmakta fayda var

 • yakup

  büyük heveslerle kayıt olduğum site. dersler mükemmel gözüküyor, umarım yanıltmazlar.

 • Vefa

  Bu makale bana gerçekten çok yardımcı oldu artık Eğitim videosu çekerek udemy den gelir elde edeceğimi öğrendim.

 • Büşra Şahinli

  Çok faydalı bir yazı olmuş okurken çok keyif aldım, teşekkürler

 • yaren

  bilgilendirici bir içerik teşekkürler

 • Kiwi k.

  Gerçekten çok faydalı bilgiler hazirlamissiniz. Udemy'e karşı ön yargilarim vardı fakat verdiğiniz bilgilerle bende eğitim vermeye başlayacağım. Böyle bir yazıya ihtiyacım vardı. Teşekkürler.

 • Esat Can

  Udemy hakkında çok yanlış bilgiler vardı biraz araştırma yaptım ve bu siteyi buldum udemy ile ilgili çok iyi bilgiler vermişler okuyun derim

 • Kiwik.

  Gerçekten çok başarılı anlatım. Benim udemy'e karşı ön yargılarım vardı sizin sayenizde anladım. Udemy hakkında böyle bir bilgi ariyordum. Çok teşekkür ederim.

 • Ünal Özdemir

  Güvenilir ve bilgimi faydalı kullanmak istiyorsanız burada ders vererek eğitmen olarak kullanabiliyorsunuz. Gerçekten kaliteli ve emek verilmiş bir site. Herkese öneririm.

 • Tufan İşküzar

  Bu faydalı içeriği bizler ile paylaştığınız için teşekkürler.Çok fazla insana yardımcı olacağını düşünüyorum.

 • Ünal Özdemir

  ihtiyacım olan birçok kursu burada buldum. Uygun fiyatlar ve sertfika imkanı veriyorlar. Herkese öneririm.

 • Bozo61

  Bilgi paylasiminiz icin tesekkur ederiz faydali olacagini dusunuyorum.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al