KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek , oldukça hayırlı rüyalardan biridir. Bu rüya ağırbaşlı ve sakin bir kadın anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada beyaz gördüğünüz bir tavşan ileriki yıllarda kavuşacağınız mutluluğa delalettir. Bu Rüyayı gören kişinin son derece anlayışlı ve hoşgörülü bir insan olduğu söylenebilir.

Rüyada beyaz bir tavşan görmek hem iş yaşamında çok başarılı olabileceğiniz hem de çok büyük kazançlar elde edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Beyaz tavşanlar elinize geçecek olan yüklü kısmetler olarak tabir edilmektedir.

Eğer bekâr birisi rüyasında tavşan görürse bu kişi çok zengin ve saygın birisi ile tanışarak evlilik yoluna girer. Aynı zamanda muradına ermek ve hayallerini gerçekleştirmek olarak da yorumlanabilecek rüyalar arasındadır. Son derece hayırlı ve güzel bir rüya olarak tabir edilen tavşan rüyası kişilerin hayatında olumlu yönde meydana gelebilecek değişimlere işarettir. Bu rüyayı gören kişi için son derece huzurlu ve mutlu günler kapıdadır.

Rüyada Tavşan Yakalamak

Rüyada tavşan yakalamak kişiler için üzüntü ve kedere işarettir. Eliyle bir tavşan yavrusunu tutan kişi yakın bir zaman dilimi içerisinde büyük bir üzüntü yaşayacağına işarettir. Tavşanı yakalamak ya da birinin size bir tavşan verdiğini görmek aşk hayatınızda önemli olumsuz değişimlerin olacağı anlamına gelmektedir.

Çiftler arasında huzursuzluğa ve dostlar ile ilişkilerde kötü olaylara delalet eder. Tavşan yakalamak aynı zamanda kendinizden çok genç biriyle tanışabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Rüyada görülen tavşan bir kadını simgeler. Eğer tavşanı elinizde tuttuğunuz görürseniz yakın bir zamanda evleneceğiniz anlamına da gelmektedir.

Eğer elinize tavşanın kendiliğinden geldiğini görürseniz bu alaka kötü bir kadın ile evlenmeye delalet etmektedir. Tavşan yakalamak ile ilgili rüyalar olumsuz olmakla birlikte farklı şekillerde tabir edilebilmektedir. Eğer gördüğünüz tavşanın rengi siyah ise olaylar sandığınızdan çok daha kötü olabilecek şekilde yorumlanabilir.

Rüyada Tavşan Kesmek

Rüyada tavşan kesmek rüya sahibinin son derece aceleci bir kişi olduğuna delalet eder. Bu rüyayı gören kişi eşinden yahut sevgilisinden ayrılma durumu ile karşı karşıya kalabilir. Rüyasında tavşan kestiğini gören kişi evliliğinde çok büyük sorunlar yaşayacağına yorumlanır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin evlendiği eşiyle çok uzun süre evli kalmayacağına yorumlanırken evli olan bir kişi bu rüyayı gördüğünde eşinden ayrılacağına delalettir. Rüyada tavşan kesmek ev ve evlilikle tabir edilen rüyalardandır. Eşle ilgili sorunlar, çocuklarla ilgili meseleler ve evliliğin bitmesine neden olan durumlara işaret etmektedir.

Rüyada Tavşan Sevmek

Rüyada tavşan kesmek çok yakında bulunan bir arkadaşa ya da akrabaya delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi çok yakınında bulunan kişilerden yüklü miktarda maddi destek göreceğini yorumlanır.

Rüyada tavşan kesmenin bir diğer anlamı ise müjdeli haberler olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi için ele geçecek bir paranın haberi verilir. Tavşanlar son derece sevimli ve neşeli canlılar olsa da genellikle çok cesaretleri olmadığı bilinmektedir.

Tavşanın doğal yapısına istinaden bu rüyayı gören kişilerin de son derece merhametli sevecen ve bir o kadar ürkek olduğuna delalet etmektedir. Rüyada tavşan kesmenin bir diğer anlamı ise kişilerin işlerinde alacakları bir terfidir. Uzun bir süredir üzerinde çalıştığınız bir projede başarı sağlamak bu rüya ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Tavşan Avlamak

Rüyada tavşan avlamak kişinin endişe ve şüphe içerisine düşeceğine yorumlanır. Bu kişilerin kısa bir zaman sonra çevresindeki insanlarla arasının açılacağına işarettir. Bir diğer yoruma göre ise kişilerin şansının döneceğine delalet etmektedir. Tavşan tutmak ya da avlamak çok farklı şekillerde tabir edilen bir rüyadır.

Rüya sahibinin çok sevinçli günlerden sonra büyük bir keder yaşayacağına da delalet etmektedir. Sıkıntılı günlerin kapıda olduğuna ve işlerinizin ters gidebilecek risklerle karşılaşacağınıza yorumlanır. Tavşanlı rüyalar hayırlı rüyalar olsa da rüyada tavşan öldürmek çok iyi yorumlanan bir rüya değildir. Bu rüya kişilerin son derece zor günler geçireceğine de işaret etmektedir. 

Rüya Tabiri
Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek , rüyalar günlük hayatta yaşadığımız olayların bir yansımasıdır. İçerisinde yer alan bazı1

4 dk. 48 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek , kişinin kısa sürede çok büyük bir paraya kavuşacağına işaret etmektedir. Bitler1

4 dk. 32 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek , rüyalar hayatımızda yaşadığımız bazı olaylar ve bunların hafızamıza kazınması sonucu görülmektedir.1

4 dk. 71 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.