KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek , her şeyden önce o kişinin sizi düşündüğü, hatırladığı anlamına gelir. Rüyanızda gördüğünüz eski sevgilinizin bir şekilde aklına gelmişsiniz ve sizi düşünmüş, belki de birileriyle sizin hakkınızda konuşmuş ve bunun sonucunda da sizde onu rüyanızda görmüşsünüz. Eğer evli iseniz bu rüya işleri biraz karıştırabilir çünkü ileriki zamanlarda evliliğinizde problemler yaşayacağınızı haber eder. Aynı zamanda eski sevgilinizin sizi düşündüğü anlamına da geldiği için sizin açınızdan ilişkiniz sekteye uğrayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Bazen rüyalarımız düşüncelerimizin oynatıldığı bir film gibi olabilirler. Genellikle çok üzücü veya sevindirici olsa da bizi kandıran birer yanıltmaca gibidirler. Bu nedenle rüyalarınız en gizli sırlarınızı ve en derin düşüncelerinizi saklayan bir filmdir. Rüyada eski sevgiliyle barışmak aslında sizin eski sevgilinizi hala özlediğinizin ve çoğunlukla fark etmeden onu düşündüğünüzün bir göstergesidir. Genellikle rüyalarınızda biriyle barışmanız iyi şeyleri haber etmez. Bu nedenle aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, o kişiye dair bir şeyleri özlediğinizi ve o kişiyi tekrar yanınızda istediğinizi anlatıyor olma ihtimali yüksektir. Ayrıca rüyada eskiden hayatınızda olan biriyle barışmanız eski defterlerin tekrardan açılacağını ve şuan hayatınızda olan herhangi biriyle bu konu yüzünden tartışabileceğinizi delalet eder. Son günlerde etrafınızdaki insanlarla olan ikili diyaloglarınıza dikkat edin ve kimseyle tartışmamaya çalışın.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak içinizde o kişiye karşı bazı hisler biriktirmeye devam ettiğinizi delalet eder. Eğer bu konuşma sesli yapılan bir konuşma ise 2 seçenek mevcuttur. Gördüğünüz rüyada eski sevgilinizin sesi net ise o kişiyi özlediğinizi, hatta onunla yaşadığınız anıların sizin için çok değerli olduğunu, net değil, hatta onun sesine yakın bile değilse o kişiyi unutmaya başladığınızı, belki de yeni birinden hoşlanmaya başladığınızı haber eder. Aynı zamanda bu konuşma mesajlaşma üzerinden yapılmışsa da o kişiye söylemek istediğiniz iyi veya kötü şeylerin olduğunu anlatır. Bu mesajlaşma sizin duygularınızın tercümanı olacaktır ve içinizden geçen her şey orada yazacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Duygusal boşluğa düştüğünüz dönemlerde eski sevgililerinizi rüyanızda görmeniz ve bunun sonucunda onları özlemeniz gayet normaldir. Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek hala o kişiye karşı bazı yoğun duygular beslediğinizi anlatır. Hatta bu kişi artık hayatınızda olmadığı için beyninizin onunla birlikte sizi mutlu edecek hayaller kurduğuna da işarettir. Eğer hayatınızda yeni bir varsa o kişinin hala eski sevgilinizin yerini dolduramadığını haber eder. Ayrıca evli iseniz yakın zaman içerisinde evliliğinizin çalkalanacağını ya da eşinizle aranıza mesafe gireceğini de haber eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak

Rüyada eski sevgiliyle sarılmak kalp yolu üzerinden hala birbirinize karşı ufacıkta olsa bir şeyler hissettiğinizi haber eder. Bu rüyayı gören kişi ve o kişinin eski sevgilisi hala birbirini unutamamış ve kavuşmak istiyor olabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi eski sevgilisini özlüyordur. Bu kişinin şuan hayatında yeni bir sevgilisi varsa bu rüya ileri zamanlarda bir ayrılık veya kavganın söz konusu olacağını delalet eder. Evli bir kişinin rüyasında bunları görmesi ise iyi bir evlilik sürdürmediğini, geçmişe özlem duyduğunu anlatır. Belki kişi yaptığı tercihlerden pişman olmuş, eski sevgilisini fazlasıyla özlüyor olabilir. Bunun sonucunda da aldığı kararlarda dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Eski Sevgili İle Sevişmek

Rüyada eski sevgili ile sevişmek hala o kişiyi unutamadığınızı ve özlediğinizi anlatır. Ama bu durumun karşılıklı olduğunu da haber eder. Birbirinize karşı yoğun duygular içerisinde olduğunuzu ve kavuşmak için fırsat aradığınızı anlatır. Bu rüyayı gören kişi evli ise bu evliliğinin uzun bir dönem sarsıntılı geçeceğini anlatır. Hatta bu durum ayrılığa kadar gidebilir. Yeni bir sevgiliye sahipse yakında bir ayrılık olabileceğini de haber eder. Ayrılık dışında duygusal bir kopma veya kavgada söz konusu olabilir. Son günlerde duygularınızı dinlemeye özen gösterin.

Rüya Tabiri
Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek , hem iyi, hem kötü şeylere yorumlanır. İyi yorumlanması şu şeyleri anlatır;1

4 dk. 15 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek , en temelde gerginliğin işareti olarak yorumlanır. Eğer rüyasında sigara içen kişi1

4 dk. 11 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek, böceğin türüne göre yorumlanmaktadır. Rüyada görülen böcekler genelde kişilerin hayatta hiç hazzetmeyecekleri1

4 dk. 10 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.