KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En Güzel Netflix Komedi Dizileri

Netflix Komedi Dizileri özellikle koronavirüs salgınıyla mücadele döneminde ön plana çıkan dizi türleri arasında yer aldı. Sokağa çıkma yasaklarından dolayı evlerde vakit geçirdiğimiz süre zarfında kendimizi eğlendireceğimiz yeni hobiler edindik. Bu hobilerden biri ve en çok popüler olanı da dizi izlemek oldu. Netflix platformu, son bir yıldır abone sayısını ikiye katlamış durumda. Fakat abone olmayan kişiler de aboneliğini tamamlamadan önce acaba Netflix platformunda hangi diziler var diye araştırmaya başladı. Biz de sizler için bugün En Güzel Netflix Komedi Dizileri ile alakalı bir liste hazırladık. Bu listeyi inceledikten sonra siz de ne izleyeceğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

Netflix Komedi Dizileri

Eski dizileri hemen hepimiz hatırlarız değil mi? Akşam işten eve geldiğimizde sıcak bir aile ortamında izlediğimiz o dizilerden bahsediyoruz. Şimdilerde o dizilerden eser yok. Teknolojinin giderek gelişmesiyle beraber dijital dizi izleme platformları ön plana çıktı. Bu platformlardan biri de Netflix platformu oldu. Aksiyon, macera, anime, komedi, dram, bilim kurgu vb. türlerindeki dizileri bünyesinde bulunduran Netflix her geçen gün üye sayısını artırmaktadır. Netflix Dizileri izleyerek siz de keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. İşte, En İyi Netflix Komedi Dizileri:

Leyla İle Mecnun

Bu diziyi önceden televizyondan izlemiş olsanız da hala izlemeyen kişiler elbette var. Bu diziyi izlemek isteyenler de Netflix platformunu tercih edebilir. Netflix Komedi Dizileri arasında yer alan Leyla İle Mecnun dizisinin konusuna bakacak olursak;

Aynı yılda aynı gün aynı hastanede bir kız bir erkek dünyaya gelir. Hastanede odaların hemen hepsi dolu olduğundan ötürü yan yana bekletilmek zorunda kalırlar. Bebeklerin anne babaları da bu bebeklerin yanına giderek hemen onları beşik kertmesi yapar. Kızın adını Leyla, erkeğin adını ize Mecnun koyarlar. Aradan uzun yıllar geçer. Mecnun, Leyla’yı istemeye gider. Leyla’yı ilk gören Mecnun anında ona aşık olur.

Archer

Uluslar arası bir casus olarak yetiştirilen ajanslar görevlendirilmek üzere ISIS’a yönlendirilir. Bu ajansların görevleri global sorunları, çalışanların sorunlarını çözmektir. Tüm bu olayların merkezinde ise Sterlin Archer bulunmaktadır. Sterlin Archer, baskın karakterli annesi ve patronu Malory ile çalışmak zorunda kaldığından dolayı hayatında stres ve macera eksik olmamaktadır.

Bojack Horseman

1990’lı yılları aramızda hatırlayanımız elbette vardır. O yılların popüler sitkomları arasında bulunan Horsing Aroun’da rol alan Bojack Horseman oldukça popüler bir aktör olarak akıllara kazınıyor. Aradan uzun yıllar geçiyor ve 2010’lu yıllara geliyoruz. Dizinin üzerinden 20 yıl geçmiş olduğundan dolayı Bojack’ın eski ünü kalmamıştır. Bojack, yeniden yıldız olabilmek için çaba göstermektedir. Bojack Horseman da tüm bu çabaları konu edinmektedir.

How I Met Your Mother

Uzun yıllar sonra çocuklarınıza annesinin kim olduğunu nasıl anlatırsınız? 2030’lu yıllarda Ted Mosby iki çocuğunu da karşısına alarak anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlatıyor. 2005 yılından itibaren anlatılmaya başlanan bu hikayede Marshall, Lily, Barney ve Robin ile Mosby’nin yaşadığı birbirinden komik anılar konu ediniliyor.

Ricky and Morty

Başarılı bir bilim adamının torunuyla birlikte yaşadığı olayları konu edinen Rick and Morty dizisi hem komediyi hem de macerayı bünyesinde barındırmaktadır. Uzun yıllar boyunca dede torunun ilginç ve tehlikeli yolculukları konu edinilmektedir. Netflix Komedi Dizileri arasında popüler konumda olan diziyle siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi Netflix Filmleri

Shameless

Chicago’nun ücra bir kentinde yaşanan olayları konu edinen Shameless dizisinde altı çocuğa sahip olan bir babanın yaşadığı komik ve yürek burkan hayatlarını konu edinmektedir. Tüm sahtekarlığın, dolandırıcılığın olduğu baba Frank Gallagher tüm belayı da üzerine çekmekten geri kalmayacaktır.

Community

Jef Winger adı verilen bir avukatın hayat hikayesini konu edinmektedir. Avukat sıfatını kullanan Winger aslında sahte diplomaya sahip bir avukattır. Diplomanın sahte olduğu ortaya çıkmasıyla beraber avukatlık lisansı elinden alınacaktır. Tekrardan avukat olmak isteyen güzel kadının kolay bir şekilde diploma alabilmesi için yaşadığı olaylar konu edinilecektir.

Derry Girls

1990’lı yıllarda bir arkadaş grubunun Kuzey İrlanda’nın Derry kasabasında yaşadığı olaylar konu edinilmektedir. Siyasi bakımdan oldukça çalkantılı döneme şahit olan Kuzey İrlanda da ergen kızların ve ailelerin hayatları konu edinilmektedir.

Ash vs Evil Dead

30 yıldır şeytan kaçan Ash vs Evil Dead, uzun yıllar geçmesine rağmen şeytandan kurtulamamıştır. Karavanda çalışma gösteren Ash, bir süre uğraştıktan sonra şeytan avlamaya tekrar başlamıştır. Hem korku hem gerilim hem de komedinin bulunduğu diziden siz de keyif alabileceksiniz.

Altypical

18 yaşında otizmli bir genç olarak karşımıza çıkan Sam Gardner’in sosyalleşme serüvenini ve ailesiyle yaşadığı zorlukları konu edinmektedir. Netflix Komedi Dizileri arasında bulunan Altpical dizisinin ana fikrinde otizmli kişilerin yaşadığı olaylar konu edinilmektedir.

Orange is The New Black

Hem komediyi hem de diramı son raadeye kadar yaşatan Orange is The New Black, Netflix Komedi Dizileri arasında en popüler diziler arasında bulunmaktadır. Dizide aile ilişkileri, din, kültür çatışmaları ve ırkçılık gibi konular ele alınmaktadır.

İçerik
Netflixteki En İyi İngiliz Dizileri

İngiliz ihracatının Amerikan yapımları hakkında, ABD izleyicilerinin kanlı parlak bulduğu bir şeyler var. Netflix gibi1

6 dk. 17940 Okundu
İçerik
En İyi Yabancı Diziler

Teknolojik gelişmeler son yıllarda birçok sektörde yaşanırken iletişim sektöründe de hızlı yükselmeye devam ediyor. Dijital1

4 dk. 18656 Okundu
İçerik
Gerçek Suçlardan Uyarlanan En İyi 20 Film

1- Kumarhane Scorsese (Kumarhane) bu listede dört film alıyor ve hepsini hak ediyor. Kumarhane ,1

7 dk. 8362 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al