KATEGORİLER

Minecraft Ölünce İtem Gitmeme Kodu 2021

Minecraft geçmişten günümüze popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen oyunların başında geliyor. Birçok oyuncu sunucularda yalnız başına ya da arkadaşlarıyla oyun oynarken öldüğünde itemlerin kaybolması sorunuyla karşı karşıya kalıyor. Bu durum ne yazık ki fazlasıyla sinir bozucu olsa da ölünce eşya kaybetmeme kodu sayesinde siz oyundan çıkana dek öldüğünüzde eşyalarınızın kaybolmamasını sağlayabiliyorsunuz. Bu hile kodu yardımıyla oyunu daha eğlenceli hale getirebilir ve itemleri kaybetmediğiniz için aynı zamanda sıkılmazsınız.

Minecraft Öldükten Sonra Eşya Kaybetmeme Kodu

Minecraft oyununda kazandığınız eşyaları kaybetmek sizler için büyük hayal kırıklığı yaratacak durumlardan biridir. Bunun en önemli sebebi oyun içerisinde eşya toplanın çok zahmetli bir iş olmasıdır diyebiliriz. Hâl böyle olunca aşağıda sizler için araştırdığımız ölünce item kaybetmeme kodu aşağıda sizlere paylaşılmıştır.

Minecraft Ölünce İtem Kaybetmeme Şifresi Açma: /gamerule keepInventory True

Minecraft Ölünce İtem Kaybetmeme Şifresi Kapatma: /gamerule keepInventory False

Minecraft Eşya Kaybetmeme Kodu Nereye Yazılır?

Minecraft oynarken topladığınız eşyaları öldüğünüzde kaybetmemek için uygulamanız gereken hile kodunu oyun içerisindeki chat bölümüne yazmanız gerekiyor. Bu kodu uyguladıktan sonra hileyi kapatana kadar hiçbir şekilde “Hayatta Kalma Modu” içerisinde topladığınız eşyalar ölseniz dahi envanterinizden gitmeyecektir.

İçerik
OSM Genç Oyuncular Listesi 2021

Online Soccer Manager (OSM) yıllardır popülerliğini koruyan tarayıcı tabanlı menajerlik oyunlarından biridir. Bu oyunda dünya1

2 dk. 20652 Okundu
İçerik
Scrabble Nasıl Oynanır?

Scrabble Nasıl Oynanır? Oyunların içinde ‘kelime oyunlarının atası’ lakabına sahip olan Scrabble, dünya genelinde milyonlarca1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Alien: Isolation Nasıl Bir Oyun?

Uzun zamandır ücretsiz oyunlarıyla ön plana çıkan Epic Games Store üzerinden her hafta bir veya1

3 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.