KATEGORİLER
Kripto Al Sat


LG K41S Detaylı İnceleme

LG K41S Detaylı İnceleme , Güçlü telefon şirketlerinden LG markasının K41S modeli en beğenilen telefon modellerinin arasında yer alır. Oldukça kullanışlı K41S ayrıca gözede hitap etmektedir. Koreli bir şirket olan LG yeni çıkardığı birçok telefonu Türkiye ve diğer dünya ülkelerinin çoğunda satışını sunmazken LG K41S ülkemizde Türkiye garantili olarak satışı yapılmaktadır. Markanın bu modeli ülkemizde satın alma işlemleri kolayca yapılmaktadır. LG markası K41S modelini 2020’nin şubat ayında duyurusu yaparak 2020’nin mart ayında ise satışa sunmuştur. Kullanışlılığı ve görüntüsüyle satışa çıktığı andan itibaren tüketicilerin birçoğu tarafından beğenilen bir modeldir. Ayrıca fiyatının uygun olması tüketicileri yine cezbeden özelliklerinden biridir. 

LG K41S Ek Özellikleri

LG K41S akıllı telefonlar grubunda yer alır. Model parmak izi uygulaması ile kullanıcılara çeşitli avantajlar yaratır. Parmak izi özelliği ile telefonun şifreleme ve açıp kapama işlemleri daha güvenli hale gelmektedir. Ek özellikleri arasında en dikkat çeken özelliklerinden biri de temassız iletişim teknolojisine (NFC) sahiptir. Bunun yanı sıra GPS ve lokasyon modelde yer alır. Çift SIM kart özelliği de modelde bulunmaktadır. Çevrimdışı ses tanıma özelliği kullanıcılar için önemli özelliklerden biridir. K41S model telefon tarayıcısının Word Wrap özelliği bulunmaktadır. Telefonun sensör özelliğinde ivme ölçer, ortam ışığı sensörü, pusula ve yakınlık sensörleri bulunmaktadır. 

LG K41S Teknik Özellikleri 

Görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken model teknik özellikleri bakımından da çokça beğenilmektedir. K41S Bellek RAM olarak 3GB sahiptir. Ana işlemcisi ise 4 x 2.0 GHz ARM Cortex-A53 özelliğindedir. 1.yardımcı özelliği ise 4 x 1.5 GHz ARM Cortex-A53 özelliktedir. 64-bit işlemci mimarisi bulunur. Belge, fotoğraf ve videoların depolandığı dahili alan 32 GB büyüklüğündedir. Buna ek olarak hafıza kartı kullanılarak daha fazla depolama alanına sahip olunabilir özelliktedir. Modelin CPU üretim teknolojisi 12 mm’dir. K41S CPU çekirdeği 8 çekirdekten oluşur. Model teknik tasarımı düşünülürken kapasitesine ve hızına önem verilmiştir. Hızlı olması ve donma gibi problemleri ortadan kaldırması ile oldukça avantajlı bir modeldir. 

LG K41S Tasarım Özellikleri

LG K41S telefon modeli gri, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı renk tasarımından oluşturulmuştur. Hafif ağırlıkta olması kullanım açısından avantajlıdır. Telefonun ağırlığı 191.7 gram ağırlığındadır. Çerçeve ve kapağı plastikten yapılmış olan model oldukça dayanıklıdır. K41S boyu ise 165.7 mm’dir. En bakımından da 76.4 mm özelliği sahiptir. Kalınlık bakımından naif olan K41S 8.2 mm ölçülerine sahiptir. 3 farklı renge sahip olması daha fazla tüketicinin zevkine hitap etmesini sağlamaktadır. Modelin tasarımına göre fiyatı oldukça uygundur. Günümüzde görüntüsü ve özelliklerinden dolayı sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Hafif ve naif bir duruşu olan K41S modeli her yaş grubunun tercih edebileceği özelliktedir. 

LG K41s inceleme

LG K41S Kamera Özellikleri

Telefon satın alma tercihlerinde modellerin kamera özelliklerine dikkat edilir. Telefon kullanıcıları akıllı telefonlarda fotoğraf ve video kalitesi aradığı özelliklerden biridir. LG markasının K41S modelinde birbirinden özellikli 4 kamerası bulunmaktadır. Bu dört kameran ilki ön yüzeyde bulunan ön kameradır. Ön kamarasının fotoğraflardaki çözünürlüğü 8 MP özelliğe sahipken ön kameranın video çözünürlüğüyse 1080p özelliğe sahiptir. Ön kameranın portre modu da bulunmaktadır. Bu mod genellikle çoğu telefon modelinde yer almazken K41S modelde bulunmaktadır. Kameranın diğer üçü arka yüzeyde yer alır. Kameraların ikincisinin çözünürlüğü 5MP, 3.kameranın çözünürlüğü 2MP, 4.kameranın çözünürlüğü ise 2MP’dir. 4 kameranın her biri çeşitli özelliklere sahiptir. Kameralar makro çekim, derinlik algısı, ekstra geniş açı gibi özelliklerle donatılmıştır. 

LG K41S Ekran Özellikleri

Geniş ekranıyla dikkatleri üzerinde toplayan K41S 6.55 İnç ekran boyutuna sahiptir. Ekran çözünürlüğü standarttı ise HD+  olarak oluşturulmuştur. Ekran yenileme hızı telefon ekranları için aranan özelliklerdendir. K41S modelin ekran yenileme hızı 60 Hz özelliktedir. Yine telefon ekranı için aranan diğer bir özellikte ekran çözünürlüğüdür. Modelin ekran çözünürlüğü 720×1600 pikseldir. Ekran alanının büyüklüğü de 103.33 cm²dir. K41S ayrıca multi touch, çentikli, damla çentikli ve çerçevesiz tasarım özelliklerini de bünyesinde bulundurur. Kapasitif ekran dokunmatik türünde model üretilmiştir. 16 milyon gibi geniş bir renk yelpazesine sahiptir. 

LG K41S Bağlantı Özellikleri

Birbirinden ayrıcalıklı özelliklerle donatılan LG K41S model telefon geniş ağ bağlantılarına sahiptir. Telefon 2G teknolojisine EDGE, GPRS, GSM ile bağlantısı yapılabilir. 3G asp bağlantısı ile de uyumlu olan model 850 (band 5) MHz900 (band 8) MHz1900 (band 2) MHz2100 (band 1) MHz frekanslarına sahiptir. Aynı şekilde 4G ağ bağlantısı ile uyumlu olan K41S 800 (band 20) MHz900 (band 8) MHz1800 (band 3) MHz2100 (band 1) MHz2600 (band 38) MHz2600 (band 7) MHz 4G frekanslarından oluşmaktadır. Ayrıca 4G VoLTE desteği de sağlamaktadır. Son olarak LG W41 4,5G ağ bağlantısıyla da uyumlu özelliktedir. Telefon ağ bağlantıları hız ve iletişim bakımından büyük önem teşkil eder. Bu bilinçte olan LG marka telefon K41S modelini 4,5G ağlantısına kadar uyumlu bir şekilde tasarlamıştır. 

LG K41S Batarya Özellikleri 

Akıllı telefonlar birbirinden ayrıcalıklı özelliklerle donatılsa da bazı model telefonların batarya ömrünün kısa olması kullanıcılar için sorun haline gelmektedir. Adeta şarj aletleriyle bağımlı hale gelen telefonlar bir süre sonra tüketiciler için çekilmez bir hale dönüşür. LG özellikle K41S modelini oluştururken bataryasının uzun ömürlü olması için çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. K41S modelin bataryasının kapasitesini 4000 mAh olarak tasarlanmıştır. 

İçerik
Samsung Galaxy M21 Modeli İncelemesi

Samsung Galaxy M21 modeli 2020 yılında piyasaya sürüldü. 159 x 75,1 x 8,9 mm ölçülerinde1

5 dk. 36 Okundu
İçerik
Kuzey Kore Hakkında Bilinmeyen Katı Kurallar

Kuzey Kore hakkında bilinmeyen katı kurallar hayal edemeyeceğiniz kadar şaşırtıcı. Bildiğiniz üzere Kuzey Kore'de insanlar1

2 dk. 34 Okundu
İçerik
Lenovo Legion Pro

Lenovo Legion Pro , 2020 yılının temmuz ayında tanıtılan ve yine aynı yıl içerisinde çıkışını1

5 dk. 98 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.