KATEGORİLER
Kripto Al Sat


K52 LG Detaylı İnceleme

K52 LG Detaylı İnceleme , Koreli telefon şirketi her geçen gün yeni bir telefon modelini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. LG bu seferde karşımıza K52 telefon modeliyle karşımıza çıkmaktadır. Tanıtım organizasyonu düzenlenerek piyasaya sunulan telefon birçok kişi tarafından merakla incelenmektedir. Akıllı telefon modellerinden biri olan K52 teknik, görsel ve donanım bakımından çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Diğer telefon modellerinden ayıran birçok özelliği bulunur. Tüketicilerin en çok incelediği LG telefon modellerinden biridir. İnce bir yapısı olan model oldukça şık bir görünüme sahiptir. 

LG K52 Teknik Donanımı

Teknik donanımlar bir telefonun daha iyi çalışabilmesi için olması gereken donanımlardır. Özellikle akıllı telefonlarda teknik donanımlar daha bir önem kazanır. LG arkası arkasına tanıttığı telefon modellerinin teknik donanımlarına ayrı bir başlık açmış ve bu alanda üstün donatılar eklemiştir. Üstün donatılara sahip olan modellerinin arasında K52 modeli de yer alır. Telefon modelinin dahili depolama alanı 64 GB büyüklüğündedir. Daha fazla alana sahip olmak isteyen kullanıcılar hafıza kartı özelliğini kullanabilir özellikte oluşturulmuştur. Telefonların en önemli teknik donatısı olan bellek ise 4 GB özelliğindedir. K52 4 x 2.3 GHz ARM Cortex-A53 ana işlemciye sahiptir. CPU çekirdeği ise 8 çekirdek özelliğindedir. 

LG K52 Ekran Özellikleri

LG K52 ekran özelliğini belirlerken diğer telefon modellerinden ayrı bir tasarım gerçekleştirmiştir. Telefon modelinin ekranına ilk bakıldığında ekranın ortasında nokta sistemiyle olan kamerası göze çarpar. Ön kamera genellikle ekranın üst kısmında yer alırken K52 model telefonda ekranın üzerinde yer alır. Buda oldukça ilgi çekici bir ekran tasarımı olmasına sebep olmuştur. Modelin ekran boyutu 6.6 İnç özelliğindedir. Ekranın alanı ise 104.57 cm²den oluşur. Ekran çözünürlüğü ekranların olmazsa olmazları arasında yer alır. K52 model telefonun ekran çözünürlüğü 720×1600 piksel özelliğinden oluşur. Ekranın yenileme hızı K52 model telefonda 60 Hz hızındadır. Telefonların ekranlarında çirkin bir görüntüye sahip olan ekran çerçevesi K52 model telefonda yer almaz. 

LG K52 Kamera Özellikleri

Mükemmel bir kameraya sahip olan K52 özellikle ön kamerasının farklı bir tasarıma sahip olmasından dolayı oldukça cezbedici hale gelir. K52 modelin ön kamera dahil olmak üzere 4 kamerası bulunur. Telefonun kamera çözünürlüğü 48 MP çözünürlüktedir. Kameralara birbirinden özel özellikler eklenmiştir. Buz özelliklerin başında portre modu (Bokeh), HDR, otomatik odaklama, sesli komut, yüz algılama, coğrafi konum etiketleme, Makro (Macro) çekim (4 cm), seeri çekim (Burst) Modu, zamanlayıcı, 0.8μm (1.6μm) Piksel ve 79° açılı gibi özellikler gelir. Telefonun 2.kamerası 5MP,3.kamerası 2MP, 4.kamerası 2MP çözünürlükten oluşur. Ön kamerasının çözünürlüğü ise 13 MP çözünürlüktedir. Ön kamarası da diğer kameralar gibi çeşitli özelliklerden oluşturulmuştur. Bu özellikler portre modu, Gesture Shot, zamanlayıcı (self-timer), yüz algılama ve 77.7° açılı özelliklerdir. 

LG K52 Ek Özellikleri

LG K52 çeşitli ek özelliklere sahiptir. Akıllı telefon modellerinden biri olan K52 insan yaşamanı oldukça kolaylaştırıcı özelliğe sahiptir. Telefonun parmak izi ve yüz tanıma özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler telefonların kişiselleştirilebilmesi için oldukça önemli detaylardır. Parmak izi ile açılma kısmı telefonun arka yüzünde değil tam tersi yan yüzünde bulunur. Buda oldukça ilginç bir tasarıma ev sahipliği yapmaktadır. Alışagelmiş tabuları kıran bu model farklılık sevenler için adeta özenle hazırlanmıştır. Android uygulaması olan telefonlardan biridir. Ekrana çift tıklayarak telefonun açılma özelliği de yine K52 modelin ek özellikleri arasında yerini alır. 

LG K52 Tasarım Özellikleri

Şık görüntüsü, farklı tasarımı ile göz dolduran K52 model cep telefonu telefon tasarımcıları tarafından özenle hazırlanmıştır. Telefonun beyaz, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 farklı rengi bulunmaktadır. K52 modeli 165 x 76.7 x 8.4 mm boyutlarından oluşur. Modelin ağırlığı ise 186 gramdır. Gerek farklı renk seçenekleriyle gerek boyu ve ağırlığı ile kullanıcılarını adeta cezbeden bir telefon modelidir. LG markası K52 model telefonunu tasarlarken farklı teknikler oluşturmuştur. Diğer akıllı telefonlardan ayıran birbirinden farklı tasarım detayları bulunur. Farklılık isteyen tüketiciler için harika bir tasarım olarak karşımıza çıkar. Parmak izi özelliğinin yan kısımda olması ve ön kamerasının ekran içerisinde olması modelin oldukça farklı bir görüntüye sahip olmasını sağlamıştır. 

LG K52 İşletim Sistemleri Ve Ağ Bağlantıları

Telefonlar bir bütün olarak incelendiğinde işletim sistemleri ve ağ bağlantıları da önemli detaylar arasında yer alır. K52 modelin işletim sistemi Android’den oluşur. Birçok uygulamanın kullanılmasında Android önemli bir detaya sahiptir. Modelin kullanıcı ara yüzü LG UX tanımlanmaktadır. Model başta 4,5G olmak üzere 3G ve 2G ağ bağlantıları ile desteklenmektedir. Buda modelin her ağ ile desteklenebilir olması kullanıcılar için ayrı bir avantaj yaratır. İnternet hızı için ve çekim gücü için önemli rol oynayan ağ bağlantıları K52 modelle uyumludur.

K52 LG Detaylı İnceleme

K52 Batarya Özellikleri

LG telefon markası telefonlarının tasarımlarını yaparken bataryalara ayrı bir pencere açmaktadır. Her telefon markası gibi LG şarj tüketimi konusunda kullanıcıların şikayetlerinden haberdardır. Bu yüzden tasarımlardan bataryaların kapasitesinin iyileştirilmesi için çeşitli çalışmalar gerçekleştirir. Bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan akıllı telefon modellerinden biride K52 telefon modelidir. Telefon modelinin bataryası olabildiğince kapasitesi yüksek tutulmuş ve pil ömrünün daha uzun olması için özel hazırlanmıştır. Tüketiciler pil ömrünün uzun olmasından dolayı K52 modelini tercihleri arasına eklemektedir. 

İçerik
Şekilli Nick ve Semboller Kopyala – Yapıştır

Şekilli Nick ve Semboller Kopyala - Yapıştır , İnternetin evlerimize yayıldığı dönemde messenger uygulaması da1

22 dk. 328 Okundu
İçerik
Enjoy 20 Plus 5g

Enjoy 20 Plus 5g , akıllı telefonlar çağımızın en önemli buluşlarından biridir ve günümüzden lüks1

5 dk. 13 Okundu
İçerik
LG K31 Akıllı Telefon İnceleme

LG K31 Akıllı Telefon İnceleme , 2020 yılında piyasaya sürüldü. 147,8 x 71,1 x 8,61

5 dk. 16 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al