KATEGORİLER
Kripto Al Sat


İsfanbul Vialand Giriş Ücretleri 2021 Güncel

İsfanbul Vialand Giriş Ücretleri 2021 Güncel olarak adlandırılan eğlence merkezi İstanbul’da yer alan ve 600.000 metrekare bir alan üzerine kurulan oldukça geniş bir eğlence parkıdır. Daha önce Vialand adı altında hizmet vermeye başlayan bu eğlence merkezinin ismi daha sonra değiştirilerek İstanbul olmuştur.

Eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek isteyen ziyaretçilerin sık sık geldiği bir mekân olan İstanbul eğlence merkezi 8000 araçlık bir otoparka sahiptir. Avrupa’da yer alan tema parklar arasında ilk 10 sırada olması nedeni ile de birçok kişinin merak ettiği bir mekandır.

İstanbul eğlence merkezinde tema park olarak tasarlanan bölgede AVM, restoran, sinema salonu, bowling ve otel de yer alırken her yıl binlerce ziyaretçi bu özellikleri nedeni ile parkı ziyaret etmiştir. Tema parkının en önemli özelliklerinde biri giriş ücretini yatırdıktan sonra istenilen oyuncakların kullanılabiliyor olmasıdır.

İsfanbul Vialand Giriş Ücretleri Ne Kadar?

İsfanbul Vialand eğlence merkezini ziyaret etmek isteyenlerin online olarak da bilet temin etmesi mümkün olurken ücretlendirmelerde kategorilere göre belirleme yapılır. Buna göre bebek ya da çocuklar için farklı uygulama yapılırken tam giriş ve 60 yaş üzeri için benzer fiyatlandırma söz konusudur. İstanbul giriş ücreti merak edilirken 2021 yılı için belirlenen fiyatlar şu şekildedir.

 • Bebek ücretleri (0-3 yaş) Ücretsiz
 • Çocuk ücretleri (3-14 yaş) 99TL
 • Tam (14-59 yaş) 99 TL
 • 60 yaş üzeri 99 TL

Oyuncak ücretleri de merak edilenler arasında yer alırken Jungle Park giriş ücreti ve Zindan giriş ücretleri de farklıdır. Safari için de ayrı bir ücret ödenir. Safari ve Zindan Parka birlikte girmek içinse daha ekonomik ücret ayarlaması yapılmıştır.

İsfanbul Vialand giriş ücreti 2021 ziyaretçilerin merak edeceği bilgilerden biridir ve park fiyatları şu şeklide belirlenmiştir.

 • Jungle Park 20 TL
 • Zindan Park 15 TL
 • Safari Park 15 TL
 • Jungle-Safari Park 35 TL

İsfanbul Vialand eğlence parkında birçok oyuncak yer alırken hepsi birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Burada yer alan oyuncaklar arasında Nefeskesen yerden 50 metre yükseğe ulaşabilen ve dünyanın en iyileri arasında yer alan bir Roller Coaster’dir.

Maceraperest ise yerden 30 metre yükselebilen ve saniyeler içerisinde hızını 80 km’ye çıkarabilen bir araçtır. Bu tür araçlarda özelliklerine bağlı olarak boy sınırlaması olmaktadır. Boy sınırlamasının olmasının nedeni güvenlik sebebi ile olurken her araç için farklı bir uygulama söz konusudur.

Vialand yani İstanbul Park oldukça geniş bir ziyaretçi kitlesine sahip olan tema parklar arasında yer alırken İstanbul ilinde kurulmuştur. Eyüp ilçesinde faaliyet gösteren bu eğlence parkı yerli ve yabancı birçok kişinin ilgisini çekerken geniş bir ziyaretçi kitlesine sahiptir.

Daha önceki ismi Vialand olan ve sonradan İstanbul Park olarak değiştirilen eğlence merkezinin ziyaretçilere sunduğu birçok hizmet vardır. Gelen misafirlerin her tür ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan bu tema parkında otelden AVM ’ye kadar çeşitli imkanlar sunulmaktadır.

Ayrıca gelen ziyaretçiler için otopark alanları da ihmal edilmemiş ve bu gereksinimler de karşılanmıştır. Çocuk ya da genç fark etmeksizin her yaştan ziyaretçi kitlesine açık olan bu tema parkı aynı zamanda Avrupa’nın da büyük tema parklarından biridir ve ilk 10 arasındadır.

Gelen ziyaretçilerin keyif dolu anlar yaşayabileceği İstanbul Park içinse giriş ücretleri güncellenmiş durumdadır.

İçerik
Miller Bira Fiyatları 2021 Güncel

Miller Bira Fiyatları 2021 Güncel , Ülkemizde en sık tüketilen alkollü içecekler kategorisinde bira da1

3 dk. 670 Okundu
İçerik
Bomonti Filtresiz Fiyatları

Bomonti Filtresiz Fiyatları , Ülkemizde en sık tüketilen alkol çeşidi biradır. Temini odlukça kolay olan1

3 dk. 167 Okundu
İçerik
Cin Fiyatları 2021 Güncel

Cin Fiyatları 2021 Güncel , Türkiye’de tercih edilen alkol tüketimleri arasında cin toniklerin önemli bir1

3 dk. 164 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.