Ana Sayfa Biyografi İdo Tatlıses Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İdo Tatlıses Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İdo Tatlıses Kimdir
İdo Tatlıses Kimdir

İdo Tatlıses kimdir?, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Kategorimizde daha önce diğer meslek gruplarından çeşitli ünlüleri tanıtmıştık. Biyografi bölümümüzde bu sefer ise kısaca İdo Tatlıses’ten söz edeceğiz.

İdo Tatlıses Kimdir?

İdo Tatlıses 15 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Asıl memleketi Şanlıurfa’dır. İdo Tatlıses’in asıl adı İbrahim’dir ve Kova burcudur. Babası İbrahim Tatlıses’tir. Annesi ise Derya Tuna’dır. İkisinin baş harfleri kısaltılarak İdo mahlasını almıştır. Başarılı şarkıcı eğitimini İsviçre’de College du Leman’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra Amerika’da olan müzik okulu Berklee‘ye giderek 15 ay müzik eğitimi almıştır.

Ailesinin müziğe yatkınlığının da etkisi olarak kendisi de müzik sektörüne girmiştir. 2014 yılında “Sonsuz Teşekkürler” adlı single ile müzik dünyasına ilk adımını atmıştır. 2014’de en hit şarkılar arasına giren single, başarısının ispatı olmuştur.

İdo Tatlıses ve Köpeği
İdo Tatlıses ve Köpeği

İdo Tatlıses Boyu ve Kilosu?

  • İdo Tatlıses 1.93 m boyundadır ve 79 kilodur.
Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz