KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Göğüs Şeklinize Uygun Giyinmenin Tüyoları

Göğüs Şeklinize Uygun Giyinmenin Tüyoları.Bayanların en çok sorun yaşadıkları vücut şekillerine göre giyinmek nasıl olmalıdır sorusu ve göğüs şeklinize uygun giyinmenin tüyoları olmaktadır.

Bayanların çok farklı vücut yapıları olmaktadır. Bundan dolayı da göğüs şeklinize uygun giyinmenin tüyoları çok araştırılmaktadır. Her bayan için göğüslerinin ne derece ön planda olması ve dekoltesi çok önemli olmaktadır. Ama bazı bayanlar ise asla göğüslerinin ön planda olmasını istemezler.

Büyük Göğüslere Sahip Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Her zaman büyük göğüslere sahip bayanlar alışverişe çıktıklarında tedirginlik yaşarlar. Büyük göğüslere sahip bayanlar üst kıyafetleri her zaman aynı tarzda olmaktadır. Fakat küçük hileler ile farklı bir görünüm yakalayabilirler.

Özelliklede koyu renkler tercih ettikleri zaman göğüsler ön plana çıkmamış olur. Bol ve salaş giyinerek de göğüslerinizi saklayabilir ve rahat edebilirsiniz. Bol bluz ve bol kazaklar da göğüsler küçük görünür ve rahat edersiniz ve göğüsleriniz derli toplu ve küçük görünürler. Büyük göğüslü bayanlar için en önemli bir kıyafette ceket olmaktadır. Ceket büyük göğüslü bayanların en büyük dostları olmaktadır. Büyük göğüslü bayanlar taşlı, işlemeli, dar ve badi giymemelidirler.

Küçük Göğüslere Sahip Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Büyük göğüslü bayanlara nazaran küçük göğüse sahip bayanlar kıyafet konusunda çok daha şanslıdır. Tabi küçük göğüslü bayanlar her zaman da memnun değillerdir daha büyük göstermek için çaba sarf ederler. Küçük göğüse sahip bayanlar her zaman üst kıyafetlerini daha dolgun gösterecek kıyafetler seçerler. İşlemeli , taşlı, dar ve badi küçük göğüslü bayanların en çok tercih ettikleri tarz olmaktadır. Küçük göğüslü bayanların en önemli hususları bluz yada gömleklerinde yaka kısmına önem verirler.

Göğüs Yapısına Göre Sütyen Seçimi Nasıl Yapılmalı

Küçük göğüslere sahip bayanlar için sütyen seçimi; bu bayanlar çok sorun haline getirseler de sutyen seçimleri çok kolay olmaktadır. Bu tarz vücuda sahip bayanlar her zaman dolgulu sütyen tercih etmelidir.

Büyük göğüslere sahip bayanlar için sütyen seçimi; oldukça  çok zorlandıkları  bir konudur ve her zaman tedirgin olurlar. Bu vücut yapısına sahip olanlar için en ideal toparlayıcı ve içi boş sütyenler tercih etmelidirler.

İçerik
Aksesuar Gibi Şemsiyeler

Aksesuar gibi şemsiyeler Kış aylarının gelmesi ve yağmurların başlaması ile şemsiyeler de artık kullanılmaya başlandı.1

1 dk. 43 Okundu
İçerik
Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli

Geniş Kalçalı Bayanlar Nasıl Giyilmeli.Her zaman iyi giyinmek önemli olmaktadır. Vücut tipine göre giyinmek ve1

2 dk. 26 Okundu
İçerik
Bir Beden Büyük Ya Da Bir Beden Küçük Almamız Gereken Kıyafetler

Bir Beden Büyük Ya Da Bir Beden Küçük Almamız Gereken Kıyafetler.Genellikle bayanlar alışveriş yaparken bir1

2 dk. 30 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.