KATEGORİLER

EA Play Üyelik Nedir? Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

Geçtiğimiz senelerde karşımıza çıkan EA Play üyelik sistemi birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bildiğiniz gibi birçok farklı oyun servisi bulunuyor. Oyuncular bu servislerden birçoğuna üye olarak birçok avantajdan faydalanabiliyorlar.

Böylece oyuncular oyunlara yüksek miktar paralar ödemek yerine kampanyalardan ve farklı avantajlardan faydalanabiliyorlar. Ayrıca EA Play Origin, Steam EA Play ve PlayStation EA Play gibi üyelikler birbirinden farklı şekilde oluşuyor. Kısacası bu üyelikler sadece alındıkları platformlarda kullanılabiliyorlar.

EA Play Üyelik Nedir? Avantajları Neler?

Daha önce belirttiğimiz gibi EA Play üyelik sistemi oyuncular için birçok avantaj sağlıyor. Bildiğiniz gibi Xbox Game Pass gibi üyelik sistemleri bulunuyor. Bu üyelik sistemlerine oyuncular abone olarak aylık belli bir ücret karşılığında birçok oyuna erişebiliyorlar.

1

Ayrıca oyuncular abonelik süresince birçok kampanyalardan ve oyun içi içerikler gibi avantajlardan da faydalanabiliyorlar. Bu üyelik sistemleri bilgisayarlar için ayrı ve konsollar için ayrı olabiliyor. Ancak bahsettiğimiz EA Play üyelik sistemi konsollarda ve bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Aylık veya yıllık ücret karşılığında abonelik sağlayan bu üyelik sistemi oyunculara birçok avantaj sunuyor. Oyuncular da bu platforma üye olarak pek çok ödüle erişim sağladığı gibi aynı zamanda evde kaldığı süre zarfında keyifli vakit geçirebilir.

EA Play Üyelik Avantajları Neler?

 • Birçok oyun içi görevler ve ödüllere erişim.
 • EA Play aboneliğini satın aldığınız platformdan yapacağınız birçok EA dijital satın alımda %10 indirim. Bahsettiğimiz satın alımlar oyunları, indirilebilir içerikleri, sezon biletlerini ve daha fazlasını içeriyor.
 • Üyelere özel etkinlikler ve özel içerikler gibi avantajlar.
 • EA Play aboneliğini satın aldığınız platformda EA’nın oyuncular tarafından en sevilen ve en iyi serilerinin bulunduğu kütüphaneye erişim imkanı. Üstelik üyelik süresince eklenen tüm oyunları herhangi bir sınır olmadan oynayabilme imkanı.
 • Bazı yeni çıkan EA oyunlarını erken erişim aşamasında 10 saat oynayabilme imkanı.

EA Play üyelik sisteminin avantajları genel olarak bu şekilde oluşuyor.

EA Play Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

2

EA Play üyelik ücreti bazı platformlarda farklı şekilde karşımıza çıkabiliyor. Bu fiyatlar aylık ve yıllık olarak ikiye ayrılıyor. Fiyatlandırmanın diğer üyelik sistemleriyle oldukça yakın olduğunu söylememiz yanlış olmaz gibi gözüküyor.

Özellikle EA Play Xbox aboneliğinin fiyatlandırması oldukça dikkat çekiyor. Çünkü EA Play üyeliğinin Xbox fiyatı diğer platformlardan oldukça düşük şekilde karşımıza çıkıyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan EA Play üyelik sisteminin PlayStation, Steam ve Xbox platformlarında ki fiyatlarını birlikte görelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: WiFi Simgesi Görünmüyor, Nasıl Düzeltirim?

EA Play PlayStation Fiyatları

 • PlayStation 1 aylık EA Play fiyatı: 25 TL
 • PlayStation 12 aylık EA Play fiyatı: 169 TL

EA Play Xbox Fiyatları

 • Xbox 1 aylık EA Play fiyatı: 12 TL
 • Xbox 12 aylık EA Play fiyatı: 65 TL

EA Play Steam Fiyatları

 • Steam 1 aylık EA Play fiyatı: 29 TL
 • Steam 12 aylık EA Play fiyatı: 169 TL

Birçok platformda EA Play üyelik fiyatları şimdilik bu şekilde karşımıza çıkıyor.

İçerik
Bin Dosyası Nedir? Nasıl Açılır?

İnternet ortamında aktif olarak kullanılan ve kullanılmayan dosya uzantılarının sayısı yaklaşık 100.000’in üzerindedir. Bu sebeple1

3 dk. 13 Okundu
İçerik
IP Adresi Nasıl Alınır?

Windows 10 IP değiştirme konusundan bahsetmeden önce bu özelliği daha yakından tanıyalım. IP adreslerinin belirlenme1

3 dk. 6501 Okundu
İçerik
Dünyayı Değiştirecek Teknolojiler

Dünya her geçen gün gelişiyor. Yeni teknolojiler ve buluşlar insanların fazlasıyla heyecanlanmasına neden oldu. Peki,1

4 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.