KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Koç Burcu

Burçlar kuşağının ilk burcu olan Koç Burcu, egosu ve hareketli yapısı ile tanınırlar. Hayatları sürekli bir dinamizme mahkûm olan koç burcu bireyleri, statik ve durağan kalmayı sevmezler. Onlar için âtıl kalmak ve vakur bir hayat yaşamak neredeyse imkansızdır. Zira yapıları daha çok enerjik olmayı ve coşkulu bir hayat sürmeyi emreder.

Koç Burcu Kişisel Özellikleri

Koç burcu kişisel özellikleri baz alındığında pratik ve stratejik düşünme yetilerinin güçlü olması ile ön plana çıkan bir burç grubudur. Olaylar karşısında pesimist tavırlardan uzak dururlar ve enerjileri ile hemen bir çözüm yolu bulma süreci içerisine girerler. Analitik düşünme becerileri sayesinde kısa zamanda birden çok çözüm yolu bularak olaylar karşısında enerjilerini kaybetmeden başarı ile hayata devam etme özelliği gösterirler. Ayrıca yaratıcı özellikleri de bu konuda onlara yardımcı olur. Çünkü dingin ve açık bir zihne sahip olabildiklerinde harika bir yaratıcılık yeteneği gösterirler. Bu da onların sanatsal açıdan başarılı yerlere gelmelerinde etkili olan en önemli faktörlerden birisidir.

Duygularından ziyade yaptıkları ile yani eylemleri ile adından sıklıkla söz ettiren Koç burcu bireyler, yaşamda karşı karşıya kaldıkları olaylarda inatla başarıya odaklanır ve eylemleri ile fark yaratırlar. Bu durum bazen başlarını da ağrıtabilmektedir. Çünkü oldukça inatçı yapıda olmaları ve kendilerine güvenmeleri onları bazen güç ve komik duruma da düşürebilmektedir. Bu bakımdan inatçı ve egoist olmaları kimi zaman kendileri için önemli bir dezavantaj olmaktadır.

koç
koç

Koç Burcu Fiziksel Özellikleri

Uzun bir yüze ve uzun boya sahip olan bireyler genellikle Koç burcu fiziksel özellikleri gösteren ve bu burç grubuna ait olan insanlardır. Elbette her biri uzun yüz hattına ve uzun boya sahip değildir ancak genellikle fiziksel eğilimleri bu yöndedir. Ten rengi olarak daha çok çok esmer tonlarının baskın olduğu bu burç grubu bireyleri saç şeklinde de düz saçlardan ziyade kıvırcık ve dalgalı saçlara sahiptir. Oldukça çekici ve sexapeli yüksek bir görünüme sahip olan koç burcu bireyleri dış görünüm itibarıyla pek çok insanı etkileyebilir fizyolojiye sahiptir.

Koç Burcu Hangi Ay?

Koç burcu hangi ay sorusunun cevabı 21 Mart ile 20 Nisan tarihleri arasıdır. Bu takvimde doğan bireylerde koç burcu özellikleri daha baskındır.

Koç Burcu Erkeği

Uzun ve keskin yüz hatları, esmer ve sağlıklı cilt yapısı ile koç burcu erkeği fevkalade çekicidir. İlişki içerisinde ihtiraslı ve kıskanç yapıları kimi zaman partnerleri için çekilmesi zor anlar yaşatsa da koş burcu erkeği ile ilişki yaşamak çoğu zaman farklılıklara, heyecana ve tutkuya merhaba demek ile aynı anlama gelmektedir. Çoğu zaman sahiplenme güdüleri ve kıskanmaları, partnerleri için baştan çıkarıcı olmaktadır. Çünkü erkeksi fizikleri ve esmer ten renkleri ile birleşen bu kişisel özellikleri kadınlara oldukça çekici ve sıra dışı gelmektedir.

Koç Burcu Kadını

Farklılıklar olsa da Koç burcu kadını sağlıklı ve beyaz dişleri, güzel gülümsemesi ve yüzüne yakışan sivri hatları ile ön plana çıkar. Saçları genellikle kıvırcık olan koç burcu kadını diğer burçlara nazaran daha enerji dolu ve hareketli bir dünyaya sahiptir. Ataleti ve statik kalmayı sevmezler. İlişkilerinde de aşk ve tutkuyu en derinine kadar hissetmek ve bunu karşısındakine hissettirmek isterler.

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al