Teknoloji

6 Adımda İzmir Bedava Tablet Başvurusu

Bizİzmir Ücretsiz Tablet Başvurusu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Bedava Tablet Başvurusu hakkında başvurunun nasıl yapılacağına ve başvuru ekranına nasıl ulaşılacağına dair bilgiler bu yazımızda sizlerle paylaşılacaktır.

Her geçen gün okulların açılıp açılmayacağı ile ilgili düşünceler adeta karanlığa gömülürken uzaktan eğitimin yürütülüyor olması ev içerisinde bilgisayarı ve tableti olan çocuklar için rahat bir eğitim süreci yaratırken herhangi bir tableti ya da bilgisayarı olmayan çocuklar için adeta sancılı bir süreç haline geliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi 2020 tablet başvurusu kampanyası adı altında İzmir’de ikamet eden birçok öğrenciye ücretsiz tablet dağıtmaktadır. Bu kampanya henüz yeni başlamış olsa milyonlarca başvuru aldı. Bizİzmir Ücretsiz Tablet Başvurusu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Bedava Tablet Başvurusu hakkında başvurunun nasıl yapılacağına ve başvuru ekranına nasıl ulaşılacağına dair bilgiler bu yazımızda sizlerle paylaşılacaktır.

İzmir Bedava Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Bizİzmir Ücretsiz Tablet Başvurusu ekranı 01.10.2020 tarihi itibariyle ihtiyacı olanların başvuru yapması için aktifleştirildi. İzmir’de yaşayan ve eğitimlerine burada devam eden tam tamına 2.000 öğrenciye belediye tarafından tablet yardımı yapılacak. Bizİzmir Bedava Tablet Başvurusu işlemini nasıl yapacağınıza dair bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

izmir bedava tablet başvurusu
izmir bedava tablet başvurusu
  • Bizİzmir platformuna https://www.bizizmir.com/tabletdestegi adresini kullanarak giriş yapın.
  • İnternet sitesine giriş yaptığınızda başvurunuzu gerçekleştirmek için bir ekran çıkacaktır.
  • Bu ekranda Öğrenci Adı, Öğrenci Soyadı, Öğrenci T.C. Kimlik Numarası, Veli Adı, Veli Soyadı, Veli T.C. Kimlik Numarası ve Veli Telefonu kısımlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Başvurunuzu tamamlamak için alt kısımda bulunan robot doğrulamasını gerçekleştirin.
  • Son olarak ise “Talep Sözleşmesi’ni” onaylayın.

Talep Sözleşmesi: Kanunla kurulu herhangi̇ bi̇r sosyal güvencem , sabi̇t geli̇ri̇m ve üzeri̇me kayıtlı taşınır taşınmaz mal varlığım bulunup bulunmadığı hususunda , hakkımda her türlü tahki̇katin yapilmasini kabul etti̇ği̇mi̇ taahhüt ederi̇m.

  • Bu sözleşmeyi okuduktan sonra “Kabul Ediyorum” butonuna basarak “Başvuru Yap” butonuna tıklayabilirsiniz.

Tunç Soyer Ücretsiz Tablet Dağıtıyor!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, pandemi dönemi boyunca İzmir’e özgü olan sosyal yardımlaşma topluluğu Bizİzmir platformu aracılığıyla birçok yardıma imza attı. Askıda Kentkart ve Askıda Fatura kampanyalarının yanı sıra eğitim – öğretim döneminde eba platformuna giriş yapamayan öğrencilerin bu ihtiyacını ortadan kaldırmak için Tunç Soyer tablet yardımı faaliyetini başlattı. Bu yardımdan faydalanmak için tek yapmanız gereken bir üst paragrafta anlatılan başvuru adımlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AdBlock Engellenmiştir!

Bize destek olmak için lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakın.