KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Gizlilik Politikası

biricerik.com 15.08.2020 tarihinde kurulmuş internet ortamında kullanıcılara bilgi aktarımı yapmayı hedefleyen içerik paylaşım platformudur. İnternet sitemizde yazarlarımız tarafından oluşturulan içeriklerden tarafımızı sorumlu tutulamaz.

biricerik.com’a üye olmak veya sadece ziyaretçi (üye olmayan ama biricerik.com’un servislerinden sınırlı biçimde yararlananlar) olarak biricerik.com’un hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz biricerik.com tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır. biricerik.com gizliliğinizi aşağıda yer alan kurallar çerçevesinde korumaktadır.

biricerik.com, e-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerinizi hesabınızla ilgili işlem yapmak, gerektiğinde sizinle iletişime geçilmesini sağlamak, bilgilendirme yapmak için kullanmaktadır. biricerik.com, verdiğiniz bilgileri ve varsa sağladığınız içerikleri kendine veya başkalarına ait reklam, tanıtım, bildiri, duyurular için kullanabilir. biricerik.com, düzenlediği ödüllü yarışma veya çekilişlere katılmanız durumunda tarafınıza ait bilgileri gerekli mercilerle paylaşabilir, yarışma veya çekiliş sonuçlarını açıklarken kullanabilir. Bilgilerin anonimleştirilmek şartıyla tarafımızca kullanılması veya üçüncü kişilerle paylaşılması da mümkündür. biricerik.com üyeliği gizlenemediğinden, üye olduğunuz bilgisi kamuya açık olacaktır.

biricerik.com’u kullanarak, Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Siteyi ziyaret ederken ve/veya üye (kayıtlı kullanıcı) olurken dikkat etmeniz gereken hususlar hakkında tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al